منو سایت

Elden Ring: تمام مکان های افسانه ای برای جادوها

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring: تمام مکان های افسانه ای برای جادوها

Elden Ring: تمام مکان های افسانه ای برای جادوها

حلقه الدن پر از طلسم هایی است که می توانید در طول سفر خود در سرزمین ها کشف کنید و از آنها استفاده کنید. از جادوهای تهاجمی بسیار قدرتمند گرفته تا تقویت های دفاعی فوق العاده مفید، مطمئناً می خواهید آنها را جمع آوری کرده و همه آنها را امتحان کنید. با این حال، یافتن هفت طلسم افسانه‌ای بازی برای شما یک تروفی به ارمغان می‌آورد و اغلب به سمت ماموریت‌های جذاب پیش می‌روید و آنها را به یکی از مهم‌ترین جادوهایی تبدیل می‌کنید که می‌توانید جمع‌آوری کنید. ما تصمیم گرفته‌ایم با جمع‌آوری پیوندهایی به تمام سایت‌های افسانه‌ای املایی در این مرکز بی‌نظیر، کار را برای شما آسان کنیم، بنابراین همانطور که آنها را دنبال می‌کنید، آن را برای مرجع نشانک کنید.

دنباله دار آزور

تکمیل Comet Azur نیاز به سفر به کوه گلمیر دارد، منطقه ای در میانه بازی که رسیدن به آن در طول سفر نباید زیاد طول بکشد.

الدون استارز

Elden Stars می تواند کمی وقت گیر باشد، زیرا شما باید از طریق برخی مناطق زیرزمینی به Deeproot Depths بروید.

شعله خدای افتاده

Flame of the Fell God یکی از ساده‌ترین طلسم‌های افسانه‌ای دستگیری است، زیرا برای شکست دادن یک رئیس نسبتاً آسان به یک سفر سریع به Liurnia of the Lakes نیاز دارد.

باران کامل از ستاره

رسیدن به Founding Rains of Stars به ​​معنای حل یک پازل پیچیده در یک منطقه برای پایان بازی است، اما ما به شما نشان خواهیم داد که چگونه این کار را انجام دهید.

غرش گریول

برای دریافت Greyoll’s Rear، باید مدتی را صرف کشتن آهسته یک اژدهای غول پیکر در Caelid کنید، بنابراین برای این اژدها کمی وقت بگذارید.

ماه تاریک رانی

انتظار نداشته باشید که Ranni’s Dark Moon را بدون سرمایه گذاری قابل توجهی در یک تلاش طولانی و پر پیچ و خم که شما را در تمام سرزمین های میانی هدایت می کند، بدست آورید.

ستاره های تباهی

Stars of Ruin هم در پشت یک جستجوی نسبتا طولانی و هم پشت یک دیوار توهم‌آمیز بسیار پنهان در Caelid قفل شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.