منو سایت

Elden Ring بیش از 13.4 میلیون دستگاه تحویل داده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring بیش از 13.4 میلیون دستگاه تحویل داده است

Elden Ring بیش از 13.4 میلیون دستگاه تحویل داده است

طبق گفته Bandai Namco، Elden Ring تا 31 مارس 13.4 میلیون دستگاه فروخته است که آخرین رقم فروش آن با 1.4 میلیون فروش در نیمه دوم همان ماه افزایش یافته است. اگرچه شایان ذکر است که این رقم به واحدهای خرده‌فروشی اشاره دارد، Bandai Namco تا 14 مارس 12 میلیون فروش داشته است، بنابراین به نظر می‌رسد این آمار تایید شده است.

Elden Ring از زمان عرضه در ماه فوریه برای رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن و ایکس‌باکس، یک موفقیت تجاری و انتقادی برای توسعه‌دهنده From Software بوده و مرتباً در صدر جدول قرار می‌گیرد. ترکیبی از بازی اکشن لغزنده Souls، ساخت غنی جهان با بازی جورج آر آر مارتین، نویسنده بازی تاج و تخت، و داستان سرایی چشمگیر باعث شد تا این بازی به یکی از بزرگترین موفقیت های سال تبدیل شود.

در حال پخش: بررسی Elden Ring در حال انجام است

به گفته مت پیسکاتل، تحلیلگر صنعت، Elden Ring از زمان راه اندازی خود، سطوح “محور کننده” موفقیت را تجربه کرده است.

Elden Ring بر اساس فروش دلار آمریکا، پرفروش‌ترین بازی تمام‌قیمت در سه‌ماهه اول سال 2022 بود و این بازی تا زمانی که Lego Star Wars: The Skywalker Saga آن را از بین برد، در صدر جدول فروش فیزیکی بریتانیا باقی ماند. با این حال، زمانی که ناظران موفق به اضافه کردن شمشیرهای نوری به حلقه Elden در رایانه شدند، همه چیز به شکل کامل درآمد.

اگر هنوز در حال برنامه ریزی برای بازی هستید، ما راهنماهای زیادی در مرکز Elden Ring برای شما داریم. می‌توانید ویژگی‌هایی را در مورد نحوه شکست دادن جانور کاملاً رشد یافته از Fallingstar، از کجا سلاح‌های منجمد و کجا پیدا کردن کمان بزرگ Loretta مشاهده کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.