منو سایت

Elden Ring: از کجا می توان Founding Rain of Stars را دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring: از کجا می توان Founding Rain of Stars را دریافت کرد

Elden Ring مجموعه ای از جادوها را برای انتخاب دارد که به شما گزینه های زیادی برای نحوه استفاده از جادو در برابر دشمنان خود می دهد. ردیابی همه آنها گاهی اوقات می تواند دلهره آور باشد، به خصوص زمانی که پازل ها سر راه شما قرار می گیرند. این مورد در مورد Founding Rain of Stars است، بنابراین ما به شما اطلاعاتی در مورد چگونگی گرفتن این جادوی هوشمندانه پنهان خواهیم داد.

شرح تأسیس باران ستارگان

تأسیس Rain of Stars جادویی است که برای استفاده از آن به 52 هوش نیاز دارد. این طلسم برای دسته‌ای از دشمنان نسبتاً آهسته عالی است، زیرا باران ستاره‌ای را در یک منطقه وسیع در یک دوره زمانی تولید می‌کند.

در توضیح مقاله Founding Rain of Stars آمده است:

قدیمی ترین جادوی بدوی که گفته می شود توسط یک ستاره شناس باستانی کشف شده است. جادو با موقعیت افسانه ای. او ابر تاریکی از ستارگان را فرا می خواند. اندکی پس از آن، ابر سیل شدیدی از باران ستاره ای را منتشر خواهد کرد. این جادو را می توان در حین حرکت استفاده کرد. شارژ باعث افزایش قدرت می شود. اعتقاد بر این است که اساس جادوگری با درخشندگی است. درخشش جریان اولیه ای که ستاره شناس دید واقعی شد و کهربای ستارگان بر این زمین بارید.

Founding Rain of Stars را کجا پیدا کنیم

با حل پازل Heretical Rise می‌توان یک باران جامد از ستاره‌ها را در Mountaintops of the Giants بدست آورد. این برج در قسمت شمالی بیوم قرار دارد و رمزگشایی آن کمی دشوار است.

پازل اشاره می کند که “باریدن برف چیزی را نشان می دهد که دیده نمی شود.” این به یک پل نامرئی اشاره دارد که از روی تنگه شروع شده و به داخل برج منتهی می شود [2]. برای دسترسی به آن، باید به سمت دیگر خم شوید و ابتدای یک پل شکسته را پیدا کنید [1].

از پل نامرئی عبور کنید تا وارد برج شوید.
از پل نامرئی عبور کنید تا وارد برج شوید.

هنگامی که پل شکسته را پیدا کردید، می توانید از آن عبور کنید و مسیر نامرئی را تا انتهای هرتیکال رایز دنبال کنید. در داخل شما باران اصلی ستاره ها را خواهید دید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.