منو سایت

Elden Ring: از کجا می توان Elden Stars را تهیه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring: از کجا می توان Elden Stars را تهیه کرد

آیا سعی می کنید هر طلسم افسانه ای را در حلقه الدن ردیابی کنید؟ خب، پس باید ستاره های الدن را جمع آوری کنید. این طلسم از شما می‌خواهد که Deeproot Depths را پیدا کرده و به آن دسترسی داشته باشید، اما زمانی که آنجا هستید، سریع و آسان به آن دسترسی پیدا می‌کنید. به خواندن چگونگی پیدا کردن آن و اضافه کردن آن به زرادخانه جادوهای خود ادامه دهید.

الدن استارز توضیح داد

الدن استارز طلسمی است که برای اجرای آن به 50 Faith نیاز است. این یک پرتابه کند حرکت می کند که ستاره های تیرانداز را برای آسیب AOE پرتاب می کند. اگرچه هر ستاره تیرانداز آسیب متوسطی را وارد می کند، اما به سرعت موقعیت را مختل می کند و به شما امکان می دهد برای یک ضربه حساس وارد شوید.

در توضیح مقاله الدن استارز آمده است:

این طلسم افسانه ای کهن ترین طلسم است که از درخت ارد گرفته شده است. جریانی از ستاره های تیرانداز طلایی ایجاد می کند که به منطقه حمله می کنند. گفته می‌شود که مدت‌ها پیش اراده بزرگ ستاره‌ای طلایی حامل جانوری به سرزمین‌های مدیترانه فرستاد که بعداً به حلقه اولد تبدیل شد.

الدن استارز را کجا پیدا کنیم

Elden Stars در Deeproot Depths درست در غرب منطقه واقع شده است. از Great Waterfall Crest Site of Grace، از طریق چندین شاخه به جلو بروید تا متوجه شوید که یکی از آنها مستقیماً به سوراخ کوچکی در سنگ منتهی می شود.

موقعیت الدن استارز
موقعیت الدن استارز

وقتی وارد این غار می شوید باید با دسته بزرگی از مورچه ها بجنگید، پس وقت بگذارید و به آرامی آنها را پاک کنید تا بیش از حد به خود فشار نیاورید. هنگامی که آنها مردند، از طریق غار ادامه دهید تا به طاقچه برسید. در همان لبه جسدی است که ستاره های الدن را در دست دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.