منو سایت

Elden Ring: از کجا می توان یخ Glintstone را تهیه کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring: از کجا می توان یخ Glintstone را تهیه کرد

همانطور که در میان سرزمین های چالش برانگیز در Elden Ring راه خود را طی می کنید، با کمبود جادوگران جالب برای جمع آوری مواجه نخواهید شد. با این حال، برخی از شما را ملزم به انجام یک یا دو ماموریت می‌کنند، مانند Glintstone Icecrag. با این حال، اگر نمی‌دانید چگونه می‌توانید به این جادوگری دست پیدا کنید، ما شما را در این راهنما از طریق این فرآیند راهنمایی می‌کنیم.

Glintstone Icecrag توضیح داد

Glintstone Icecrag طلسمی است که برای استفاده از آن به 15 هوش نیاز دارد. پرتابه ای شلیک می کند که به دشمنان آسیب می رساند و اثر حالت سرمازدگی را ایجاد می کند که به شما اجازه می دهد 20 درصد آسیب بیشتری به آنها وارد کنید و سرعت بازیابی استقامت آنها را کاهش دهید.

در حال پخش: گودریک گرافت و قلعه استورم ویل – الدن رینگ لور

توضیحات آیتم Glintstone Icecrag به شرح زیر است:

گفته می شود که جادوگر پیر برفی از جادو استفاده می کرده است. سنگ درخشان به عنوان یک هادی عمل می کند و توده ای از جادوی سرد را آزاد می کند. این جادو را می توان به طور مکرر در حین حرکت استفاده کرد. پیرزن برفی به رانی جوان یاد داد که از ماه تاریک بترسد و از جادوی سرد خود گذشت.

یخ گلینستون را کجا پیدا کنیم

Glintstone Icecrag را می توان از Preceptor Seluvis در Seluvis’s Rise در Liurnia of the Lakes خریداری کرد. با این حال، برای رسیدن به این قسمت از نقشه، باید Caria Manor در شمال منطقه را کاوش کنید، باس را در آنجا بکشید و سپس از پشت عمارت خارج شوید.

ظهور سلوویس
ظهور سلوویس

برای اولین بار در Ranni’s Rise که غربی ترین برج در این منطقه جدید در پشت عمارت است، Seluvis را به شکل طیفی ملاقات خواهید کرد. هنگامی که خط مأموریت Ranni the Witch را در این برج شروع کردید، با او صحبت خواهید کرد و سپس می توانید با شکل انسانی او در برج خودش در جنوب صحبت کنید.

سلوویس از شما می خواهد که جوشانده نفلی لوکس را تحویل دهید. با این حال، این تنها گزینه شما نیست. می توانید به Roundtable Hold برگردید و معجون را به او بدهید، با Gideon Ofnir صحبت کنید و او آن را دور بیندازد، یا در آخرین قسمت بازی آن را به خوبی ذخیره کنید و به Toroid Eater بدهید. هر کاری که تصمیم بگیرید انجام دهید به نتایج متفاوتی در جستجوی خودتان برای Celluvis منجر می شود، اما هدف شما در اینجا فقط انتخاب یکی و سپس بازگشت به آن است.

هنگامی که تصمیم گرفتید با جوشانده چه کاری انجام دهید، Seluvis کار شما را انجام شده در نظر می گیرد و فروشگاهی را در اختیار شما قرار می دهد که می توانید تعداد انگشت شماری جادوگر انحصاری بخرید. یکی از آنها یخ گلینت استون است که می توانید آن را با 7500 رون خریداری کنید.

توجه داشته باشید: شما همچنین می توانید صبر کنید تا تمام ماموریت Ranni را به پایان برسانید، در این مرحله Seluvis مرده خواهد بود. سپس می توانید بلبرینگ Seluvis را از Seluvis’s Rise انتخاب کنید. شما می توانید این زنگ دوقلو هاسکس را به Roundtable Hold ببرید و آنها این فرصت را به شما می دهند که تمام جادوهای آن از جمله گلینستون یخبندان را از آنجا بخرید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.