منو سایت

Elden Ring: از کجا می توان مانع Tops را دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring: از کجا می توان مانع Tops را دریافت کرد

اگرچه بسیاری از جادوگران Elden Ring روی وارد کردن مقدار زیادی آسیب متمرکز هستند، تعداد انگشت شماری از آنها ابزارهای محافظتی مفیدی هستند. در مورد Thops’s Barrier، در واقع می توانید برتری زیادی نسبت به جادوهای دیگر کسب کنید. در این راهنما دقیقاً به شما خواهیم گفت که چگونه این سپر جادویی انحراف را بدست آورید.

مانع تاپس توضیح داد

سد تاپس جادویی است که برای استفاده از آن به 18 هوش نیاز است. می‌تواند حملات جادویی ورودی را منحرف کند، و در PVP یا در برابر دشمنان جادویی که بی‌رحمانه به شما شلیک می‌کنند، مفید باشد.

Сега свири: Годрик Присадения и Замъкът на Stormveil – Elden Ring Lore

Описанието на артикула на Thops’s Barrier гласи:

Преследването през целия живот на Топс Блънтстоун. Създава магическо силово поле, което отклонява магии и заклинания. Задръжте, за да създавате непрекъснато бариери. Бъдещите поколения ще се учат. Те ще познаят глупостта на присмехулните магьосници, които осмиваха тази теория, без да осъзнават, че всъщност това е откритие, достойно за нов преглед на академията.

Къде да намерите бариерата на Топс

Бариерата на Топс е ​​намерена върху трупа на Топс в подземието на наследството на Академията Рая Лукария в Лиурния на езерата. За да се появи мъртъв там обаче, ще трябва да завършите краткия му мисия.

Първо ще срещнете Топс в Църквата на Ирит [1] در بخش جنوبی لیورنیا بر روی دریاچه ها.

کلیسای ایریت
کلیسای ایریت

او از شما می خواهد که کلید آکادمی گلینستون را برای او بیاورید، اما شما نمی توانید اولین کلیدی را که دریافت می کنید به او بدهید زیرا او می داند که برای دسترسی به آکادمی به او نیاز دارید. در عوض، اولین کلید را از پشت بردارید گلینستون اژدهای زمرد [2] کمی شمال و سپس وارد آکادمی شوید.

گلینستون اژدهای زمرد
گلینستون اژدهای زمرد

پس از ورود به آکادمی، به قسمتی از سیاهچال که باعث می شود روی پشت بام ها حرکت کنید، بروید. در نهایت خود را در بالای کلیسای فاخته خواهید دید، جایی که دومی را خواهید دید کلید از آکادمی گلینستون روی یک لوستر [3].

کلید آکادمی گلینستون بر روی یک لوستر آویزان شده است.
کلید آکادمی گلینستون بر روی یک لوستر آویزان شده است.

پس از دریافت کلید، به Tops برگردید و گفتگوی آن را کامل کنید. او اکنون به آکادمی رایا لوکاریا خواهد رفت و در آنجا خواهد مرد. می توانید دسترسی داشته باشید جسد او [4] با رفتن به سایت کلاس درس مدرسه گریس و بازگشت به نزدیک چرخ چرخان، بسیار آسان است. در آنجا مانع Tops را خواهید یافت.

جسد تاپس
جسد تاپس

به خاطر داشته باشید که وقتی بدن تاپس را غارت می کنید، زنگ آن را نیز دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد اگر قبلاً آن را خریداری نکرده اید، Starlight را از Twin Maiden Husks خریداری کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.