منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Elden Ring آن نوع بازی نیست که رئیس سابق نینتندو Reggie Fils – Aime معمولا آن را دوست دارد، اما آن را امتحان کرده است.

Elden Ring آن نوع بازی نیست که رئیس سابق نینتندو Reggie Fils – Aime معمولا آن را دوست دارد، اما آن را امتحان کرده است.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Elden Ring آن نوع بازی نیست که رئیس سابق نینتندو Reggie Fils - Aime معمولا آن را دوست دارد، اما آن را امتحان کرده است.

Elden Ring آن نوع بازی نیست که رئیس سابق نینتندو Reggie Fils - Aime معمولا آن را دوست دارد، اما آن را امتحان کرده است.

رئیس سابق نینتندو آمریکا، رجی فیلز-آیم، در میان میلیون‌ها نفری است که بازی From Software’s Elden Ring را بازی کرده‌اند، و اکنون او را برای به اشتراک گذاشتن افکار خود سنجیده‌اند.

Fils-Aime در صحبت با Mashable گفت که او معمولاً به بازی های “Souls” از From Software تمایلی ندارد زیرا با فانتزی که او دوست دارد از بازی ها دریافت کند مطابقت ندارند.

در حال پخش: حلقه الدن – همه چیزهایی که باید بدانید

آنها با سبک بازی من در تضاد هستند: من دوست دارم وقتی با رئیس ها می جنگم کتک بخورم. من عاشق برنده شدن هستم. فیلز-آیم گفت: “من دوست ندارم وقتی شخصیت من می میرد.”

اما او متقاعد شده بود که الدن رینگ را بازی کند زیرا همه او را بازی می کردند و او می خواست تلاش کند. در پایان، فیلس-آیم با بازی خود سرگرم شد، اگرچه بازی را تمام نکرد. “من از آن لذت بردم حلقه الدن. من تمام مدت بازی نکردم، اما از این تجربه لذت بردم و از آن درس گرفتم.

The Elden Ring بیش از 12 میلیون نسخه فروخته است. این بازی در فوریه و مارس 2022 پرفروش ترین بازی در ایالات متحده بود.

کتاب جدید Fils-Aime، Disrupting the Game، اکنون منتشر شده است. در این کتاب، مدیر عامل از زندگی و حرفه خود، از بزرگ شدن در هائیتی، نقل مکان به برانکس، بازدید از کرنل، و سپس مدیر عاملی بسیاری از شرکت ها قبل از پیوستن به نینتندو، بحث می کند. Fils-Aime در سال 2019 از نینتندو بازنشسته شد و در هیئت مدیره GameStop بود تا زمانی که به دلیل آنچه که او یک چشم انداز عالی بود بازنشسته شد.

برای اطلاعات بیشتر، لیست GameSpot را از بهترین چیزهایی که از کتاب جدید Fils-Aime آموخته ایم، بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.