منو سایت

EA در حال توسعه بازی داستانی و جهان باز Black Panther است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
EA در حال توسعه بازی داستانی و جهان باز Black Panther است

با انتشار شایعاتی در مورد ساخت و ساز بازی پلنگ سیاه و احتمال تولید آن توسط استودیو امی هنیگ، گزارشی جدید ابعاد داستان را بیشتر روشن می کند. طبق آخرین اخبار بازی، EA در حال توسعه بازی جهان باز و تک نفره Black Panther است و گفته می شود استودیو جدیدی به رهبری کوین استیونز، کارگردان سابق Monolith روی این اثر جدید کار می کند.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از پادکست بمب غول پیکر، بازی Black Panther در مراحل اولیه تولید و توسعه قرار دارد و «به احتمال بسیار زیاد» توسط استودیوی تازه تاسیس الکترونیک آرتز ساخته خواهد شد. کوین استیونز که پروژه های بزرگی مانند Middle Earth: Shadow of War و FEAR را در کارنامه کاری خود دارد. او مسئولیت رهبری استودیو جدید و پیشبرد توسعه بازی Black Panther را با کمک EA بر عهده گرفت. این بازی توسط Electronic Arts منتشر خواهد شد.

به گفته جف گراب، گزارشگر و افشاگر معروف صنعت بازی، این بازی یک داستان تک نفره خواهد بود و در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه قرار دارد. لازم به ذکر است که Black Panther در ابتدای داستان مرده است و گیمر باید ماجراجویی جدیدی را آغاز کند و با انجام چالش های جدید به پلنگ سیاه دیگری تبدیل شود. به نظر می رسد هدف اصلی داستان که در دنیای آزاد روایت می شود، همین باشد.

بازی پلنگ سیاه EA

Black Panther یک بازی جهان باز است

گراب می گوید اطلاعات زیادی در دست نیست و این بازی با نام Project Rainier شناخته می شود. نام آن از کوه رینیر در سیاتل آمریکا گرفته شده است و استودیوی جدید نیز در آن شهر ساخته شده است. در نهایت او گفت که می خواهند یک بازی جهان باز Black Panther بسازند. لازم به ذکر است که در ماه می گذشته EA از ایجاد یک استودیوی جدید به ریاست کوین استیونز خبر داد. هدف این استودیو ساخت بازی های اکشن ماجراجویی جهان رایگان بود.

در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در مورد اعضای استودیو جدید نداریم. سامانتا رایان، مدیرعامل الکترونیک آرتز تایید کرد که اطلاعات بیشتری از این استودیو در سال 2021 منتشر خواهد شد. او سپس گفت که فضای اکشن ماجراجویی برای صنعت بازی و آن ها بسیار مهم است و طرفداران این گونه بازی ها افرادی با اشتیاق خاصی هستند و او شخصا از این سبک لذت می برد.

EA همچنین در حال توسعه بازی Star Wars Jedi Survivor در این سبک است که توسط Respawn در حال ساخت است. این بازی جدید قرار است در سال 2023 برای کنسول ها و رایانه های شخصی جدید منتشر شود. نظر شما در مورد ساخت جهان باز بازی Black Panther چیست؟ آیا از چنین کاری استقبال می کنید؟

منبع: VGC