منو سایت

EA در حال بررسی پلتفرم بازی FIFA 22 است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
EA در حال بررسی پلتفرم بازی FIFA 22 است

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده از این بازی، الکترونیک آرتز در آینده ای نزدیک و در قالب قابلیت کراس پلتفرم بازی FIFA 22 به کاربران گوگل استودیو و کنسول های نسل نهم پلی استیشن و ایکس باکس این امکان را می دهد تا فیفا 22 را با هم تجربه کنند. .

کراس پلتفرم یکی از مهم ترین ویژگی های صنعت بازی های ویدیویی امروزه است. به لطف این ویژگی، افراد مختلف می توانند بدون توجه به پلتفرم مورد استفاده، کار آنلاین با سایر بازیکنان و دوستان را تجربه کنند. سری فیفا که یکی از محبوب ترین سریال های تاریخ است، قابلیت Cross Platform را ندارد. به همین دلیل می توانید بازی های این سری را تنها با افرادی که پلتفرم مشابه شما دارند تجربه کنید. اما اکنون شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه EA تصمیم دارد کراس پلتفرم را به سری فیفا اضافه کند.

طبق گزارش رسانه ها، بازی کراس پلتفرم FIFA 22 در حال آزمایش است و تنها در فصول آنلاین و بازی های دوستانه آنلاین در دسترس خواهد بود. الکترونیک آرتز اعلام نکرده است که این مرحله چه زمانی آغاز می شود و چه مدت ادامه خواهد داشت. همچنین مشخص نیست که آیا این کراس پلتفرم به سایر حالت‌های بازی FIFA 22 نیز تعمیم داده می‌شود یا سایر پلتفرم‌ها را نیز شامل می‌شود.

به گفته EA که در پستی در وبلاگ این شرکت منتشر شده است، بازخورد بازیکنان در حالت تست کراس پلتفرم به نحوه بازی آنها در بازی های آینده فیفا کمک می کند. با این حال، این شرکت در مورد اضافه شدن جنبه های مختلف نسخه کراس پلتفرم به FIFA 22 اظهار نظری نکرده است. Electronic Arts همچنین بازی cross-platform FIFA 22 را به نسل جدیدی از کنسول ها و دو حالت بازی محدود کرده است. این شرکت دلیل این اقدام را «کاهش احتمال افزودن مشکلات جدید به بازی» اعلام کرد.

در ابتدای مرحله آزمایشی فیفا 22 بین بازی ها، منویی به افکت اضافه می شود. این به بازیکنان اجازه می دهد تا دوستان خود را از پلتفرم های دیگر انتخاب کنند و مسابقات فوتبال را با هم تجربه کنند. همچنین می توانید این ویژگی را به طور کامل خاموش کنید.

FIFA 22 FIFA 22

FIFA 22 crossplay تجربه این افکت را تغییر خواهد داد

به گفته الکترونیک آرتز، بازی کراس پلتفرم FIFA 22 هیچ تاثیری بر بازی یا سیستم خواستگاری نخواهد داشت. این به این دلیل است که بازی متقابل فقط به مجموعه حریفان اجازه می دهد تا گسترش پیدا کنند و شما می توانید با افراد بیشتری رقابت کنید.

سری FIFA یکی از بزرگترین سریال های تاریخ است و عدم وجود بازی های متقابل بسیاری از طرفداران را ناامید کرد. رقبایی مانند Fortnite و سری Call of Duty طیف وسیعی از بازیکنان را از طریق بازی متقابل جذب کردند. بدون شک اضافه شدن کراس پلی به سری فیفا پیشرفت بزرگی برای این مجموعه است.

FIFA 22 یکی از آثاری است که مشترکین پلی استیشن پلاس می توانند در این ماه بدون هزینه اضافی آن را دریافت کرده و تجربه کنند. با افزودن این افکت به حساب کاربری خود، می توانید از این تجربه در زمانی که اشتراک PS Plus فعال است لذت ببرید. این کار را بدون پرداخت هزینه اضافی انجام دهید.

نظر شما در مورد آزمایش قابلیت کراس پلی فیفا 22 چیست؟ آیا از اضافه شدن این ویژگی به سری فیفا استقبال می کنید؟ به نظر شما توانایی رقابت با سایر بازیکنان بدون توجه به پلتفرم مورد استفاده چقدر به موفقیت سری فیفا کمک می کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: IGN