منو سایت

EA به بازی های ارباب حلقه ها بازگشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
EA به بازی های ارباب حلقه ها بازگشت

الکترونیک آرتز به تجارت بازی های ویدیویی ارباب حلقه ها بازگشته است و امروز از همکاری با شرکت های Middle-earth برای عنوان جدید موبایل خبر داد.

استودیوی EA Capital Games، استودیو میلیارد دلاری Star Wars: Galaxy of Heroes، در حال توسعه عنوانی رایگان به نام The Lord of the Rings: Heroes of Middle-earth است. این یک بازی نقش آفرینی کلکسیونی است که هدف آن ارائه یک “تجربه استراتژیک، اجتماعی-رقابتی” است.

EA به سرزمین میانه باز می گردد
EA به سرزمین میانه باز می گردد

مالاچی بویل، مدیر عامل EA Mobile در بیانیه‌ای گفت که Heroes of Middle-earth شامل «گرافیک با کیفیت بالا، انیمیشن‌های سینمایی و هنرهای سبک شده» خواهد بود. به گفته EA، این بازی دارای طرفداران ارباب حلقه ها و هابیت خواهد بود، اگرچه نامی از کسی ارائه نشده است.

فردریکا دروتوس، مدیرعامل Middle-earth Enterprises گفت: “ما هیجان زده هستیم که دوباره با EA کار کنیم، این بار برای ارائه یک بازی موبایلی که صرفاً از سرزمین میانه الهام گرفته شده است”.

EA در گذشته بازی‌های ارباب حلقه‌های زیادی را انجام داده است، از جمله The Lord of the Rings: Conquest، The Lord of the Rings: Battle for Middle-earth 1 و 2، The Lord of the Rings: Tactics و The Lord of the Rings. : عصر سوم. این شرکت همچنین فیلم Binding Games را توسعه داد که در زمان دو برج و بازگشت پادشاه در اوایل دهه 2000 منتشر شد.

همکاری جدید EA با Middle-earth Enterprises امروز اعلام شد، نه پس از اعلام اینکه شرکت مادر Middle-earth Enterprises Saul Zentz Co. حراج حقوق بازی های ویدیویی را برای The Lord of the Rings برگزار می کند. به نظر می‌رسد EA جزو مناقصه‌گران موفق بوده است، هرچند ممکن است این معامله قبل از این مناقصه بوده باشد.

در هر صورت، Heroes of Middle-earth یک بازی نوبتی است که شامل عناصر داستان سرایی، سیستم های مجموعه «عمیق» و «فهرست وسیع» از شخصیت های «ارباب حلقه ها» و «هابیت» است. EA در بیانیه ای گفت: «بازیکنان در حال مبارزه با داستان های نمادین از دنیای تالکین و مبارزه با شرارت های بزرگ سرزمین میانه هستند.

Heroes of Middle-earth تنها بازی جدید ارباب حلقه ها نیست که کار می کند. Daedalic در حال توسعه یک بازی متمرکز بر Gollum برای انتشار در سال جاری است. علاوه بر این، MMO طولانی مدت The Lord of the Rings Online هنوز هم قوی است و اخیراً به بالاترین تعداد بازیکنان خود در 10 سال اخیر رسیده است، تا حدی به لطف رویداد پانزدهمین سالگرد. خارج از بازی‌ها، برنامه تلویزیونی آمازون «ارباب حلقه‌ها» که مدت‌ها انتظارش را می‌کشید، در ۲ سپتامبر از پرایم ویدیو پخش می‌شود.