منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • E3 در سال 2023 به عنوان یک نمایش فیزیکی و دیجیتال بازخواهد گشت

E3 در سال 2023 به عنوان یک نمایش فیزیکی و دیجیتال بازخواهد گشت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
E3 در سال 2023 به عنوان یک نمایش فیزیکی و دیجیتال بازخواهد گشت

E3 در سال 2023 به عنوان یک نمایش فیزیکی و دیجیتال بازخواهد گشت

E3 2022 امسال برگزار نمی شود – نه به عنوان یک نمایش دیجیتال یا رویداد شخصی – اما سال آینده تغییر خواهد کرد. انجمن نرم افزار سرگرمی که هر سال E3 را برگزار می کند، تایید کرده است که E3 در سال 2023 به عنوان یک رویداد دیجیتالی و فیزیکی بازخواهد گشت.

استن پیر لوئیس، رئیس و مدیر عامل ESA به واشنگتن پست گفت: “ما هیجان زده هستیم که در سال 2023 با یک رویداد دیجیتالی و شخصی بازگردیم.” “به همان اندازه که ما این رویدادهای دیجیتالی را دوست داریم و به همان اندازه که آنها به مردم دسترسی پیدا می کنند و خواهان این دسترسی جهانی هستیم، همچنین می دانیم که یک تمایل واقعاً قوی برای جمع شدن افراد وجود دارد – اینکه بتوانند شخصاً با هم ارتباط برقرار کنند و ببینند و در مورد آنها صحبت کنند. چه چیزی بازی ها را عالی می کند.”

E3 2020 به دلیل بیماری همه گیر لغو شد، در حالی که E3 2021 فقط به عنوان یک رویداد دیجیتال بازگشت. E3 2022 به هیچ شکلی برگزار نمی شود، اما رویدادهایی مانند جشنواره تابستانی بازی Jeff Keeley و کنفرانس مطبوعاتی مایکروسافت / Bethesda، از جمله، فضای سنتی E3 را پر می کند.

ESA از جمله به دلیل نقشش در افشای اطلاعات شخصی بیش از 2000 روزنامه نگار و تحلیلگر مورد انتقاد قرار گرفته است. برخی سال هاست که فکر می کنند این نمایش در آینده چه نقشی خواهد داشت.

تاریخ و جزئیات E3 2023 هنوز اعلام نشده است. این نمایش به طور سنتی در ماه ژوئن در مرکز همایش های لس آنجلس برگزار می شود.

برای اطلاعات بیشتر در مورد رویدادهای مهم بازی در این تابستان، برنامه کنفرانس مطبوعاتی Not-E3 2022 ما را ببینید.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.