منو سایت

Dying Light 2 در 27 آوریل یک حالت جدید Game Plus دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Dying Light 2 در 27 آوریل یک حالت جدید Game Plus دریافت می کند

Dying Light 2 در 27 آوریل یک حالت جدید Game Plus دریافت می کند

توسعه دهنده Dying Light 2 Techland اعلام کرده است که New Game Plus در تاریخ 27 آوریل در آپدیت بعدی به بازی اضافه خواهد شد. پس از اتمام کار با بازی اصلی در دسترس است، می‌توانید کمپین بازی را مرور کنید و داستان‌هایی را دوباره پخش کنید که به شما فرصتی دوباره برای تصمیم‌گیری‌های مهم و تغییر داستان Dying Light 2 می‌دهد.

برای چالش‌برانگیزتر کردن رژیم، دشمنان چالش خود را تا سطح آیدن کاهش می‌دهند و جلسات متعددی برای ارائه یک تجربه مرگبارتر تشکیل شده است. تکلند می‌گوید این نبردهای ویژه شامل دشمنان منحصربه‌فردی با الگوهای رفتاری غیرمنتظره می‌شود، اما پاداش‌ها شامل سلاح‌های کمیاب‌تر از کلاس افسانه‌ای و اشیاء با ارزش خواهد بود.

در حال پخش: Dying Light 2 بهترین باگ ها و باگ ها

اگر بازگشت Dying Light 2 به شهر خیلی خطرناک شود، 30 بازدارنده جدید روی نقشه پنهان می شوند که می توانند برای افزایش سلامت و استقامت آیدن استفاده شوند. علاوه بر این، بازیکنان Dying Light 2 در کنسول‌ها نیز می‌توانند با استفاده از نوار لغزنده FOV زمانی که به‌روزرسانی زنده است و چندین باگ تصحیح می‌شوند، آزمایش کنند.

Dying Light 2 از زمان عرضه در فوریه، 5 میلیون کنسول و رایانه فروخته است. Techland قصد دارد بازی Dying Light 2 را به مدت پنج سال حفظ کند، که می تواند به فروش آن کمک کند تا در نهایت به 20 میلیون مارکی که بازی اصلی ارائه می کند، برسد.

نقد بازی GameSpot Dying Light 2 به این بازی امتیاز 6/10 داده است. منتقد مارک دیلینی می‌گوید: «در لبه‌ها خشن است و بازیکنان را ملزم می‌کند تا روی ضعیف‌ترین عنصرش سرمایه‌گذاری زیادی کنند، اما وقتی متوجه شدید که تاریخ، مانند جاذبه، فقط شما را پایین می‌کشد، می‌توانید شروع به مقاومت در برابر آن کنید و از چیزها لذت ببرید. که Dying Light 2 واقعاً خوب عمل می‌کند.”

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.