منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Drag Queens، Fighting Games و Backroll Netcode: گپ با برنده بازی های آنلاک AT&T 2022

Drag Queens، Fighting Games و Backroll Netcode: گپ با برنده بازی های آنلاک AT&T 2022

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Drag Queens، Fighting Games و Backroll Netcode: گپ با برنده بازی های آنلاک AT&T 2022

شاید اسم Drag Her را نشنیده باشید! پیش از این – غیرمعمول ترین چیز برای یک بازی مستقل منتشر نشده – نیست – اما این بازی مبارزه ای درگ کوئین آماده است تا در سال 2023 با رایانه شخصی، مک و نینتندو سوییچ، دنیای بازی را با طوفانی تسخیر کند. و AT&T به تحقق آن کمک می کند. .

از جمله تلاش‌های فراوان AT&T برای حمایت از زنان در فناوری، مسابقه Unlocked Games است که کار توسعه‌دهندگان بازی مستقلی را به نمایش می‌گذارد که خود را زن معرفی می‌کنند. آن را بکشید! از Fighting Chance Games برنده امسال بود و ما با طراح داستان جسیکا آنتنورکروز درباره غنائم پیروزی، ارائه LGBTQ به روش خودمان و همکاری با همه این سلبریتی‌های بزرگ زندگی واقعی صحبت کردیم.

“بازی ما. E. عالی!” او گفت. “این سرگرم کننده است، احمقانه، احمقانه است، سرگرم کننده است. این فقط یک جشن درگ است، اما همچنین برای بازی های ویدئویی، زیرا ما با بازی کردن دیوانه ترین بازی ها بزرگ شدیم… و ما تصمیم گرفتیم که یک دسته از درگ کینگ ها و درگ کینگ ها باید در آن حضور داشته باشند. یک بازی مبارزه ای!”

جسیکا آنتنورکروس
جسیکا آنتنورکروس

با کشیدن آن! یک بازی مستقل است، اما پول همیشه یک مسئله است. این تیم در اوایل سال جاری یک کمپین موفق Kickstarter را در حالی که برای 100000 دلار در مسابقات Unlocked Games رقابت می‌کردند، ترتیب داد. Antenorcruz گفت که این پول نه تنها برای Drag Her، بلکه برای زندگی شخصی او نیز همه چیز را تغییر می دهد. زیرا این بدان معناست که پس از انجام یک کنسرت جانبی در کتابخانه در بسیاری از مراحل توسعه بازی، او دستمزد دریافت می‌کند و به طور کامل روی Drag Her تمرکز می‌کند.

این پول همچنین منجر به بهبودهایی در کیفیت زندگی در فضای کار خانگی او شد – که او آن را اینگونه توصیف کرد که “اینجا برای نشستن و هشت ساعت کار کردن تنظیم نشده است” – و هدفون او را تعمیر کرد که چند دقیقه قبل خراب شد. او را بکشید! در AT&T Unlocked Games. “این واقعا هیجان انگیز است که بتوانید حقوق بگیرید و روی یک بازی ویدیویی کار کنید. این رویایی است که توسط AT&T ممکن شده است!”

و این نیز چیز خوبی است، زیرا او را بکشید! طراحی شده است تا از یک اتصال مدرن، سریعتر و کم تأخیر، مانند 5G ATG حداکثر استفاده را ببرد. بازی‌های مبارزه‌ای از جمله سریع‌ترین و هیجان‌انگیزترین انواع بازی‌های ویدیویی هستند و تاخیر طولانی آن به سادگی غیرقابل تحمل است. Fighting Chance از یک کد شبکه برای بازگشت استفاده می کند – یا از یک کد شبکه برای “بازگشت”، همانطور که آنها دوست دارند شوخی کنند – که باعث می شود بازی با شخصی از آن طرف دنیا مانند بازی با شخصی روی کاناپه کنار شما باشد.

Antenorcruz گفت: “ما یک نمایش دمو واقعا جالب داشتیم و با مردم فیلیپین بازی کردیم و با مردم تایلند بازی کردیم و هیچ مشکلی برای عقب افتادن یا چیزی شبیه به آن وجود نداشت.” و این برای ما واقعا هیجان انگیز بود.»

با همه که چیزهایی که پردازش می شوند به بازیکنان این امکان را می دهند تا روی آنچه واقعاً مهم است تمرکز کنند: لیست شگفت انگیز ستاره های درگ که او را بکشید! شامل شرکت کنندگان سابق مسابقه Drag Race RuPaul Alaska 5000، Manila Luzon و BenDeLaCreme می شود. آنتنورکروز گفت: «پیش از این هیچ کس درگ آرتیست بازی ویدیویی نداشته است، بنابراین آنها باید بدانند که تجارت چگونه خواهد بود.

شرحی ارائه نشده است

خوشبختانه، با این حال، آنها “پشتیبانی زودهنگام از طرف پیمانکاران درگ محلی” در کالیفرنیای جنوبی، تگزاس و پنسیلوانیا، جایی که اکثر اعضای تیم در آن زندگی می کنند، داشتند. و او از برنده فصل 2 دراگولا Biqtch Puddin و شرکت کننده فصل 1 Pinche به عنوان دو نفر از آن حامیان اولیه یاد می کند که به هموار کردن راه برای Drag Her کمک کردند! واقعی شدن اما هنوز هم یک بازی مستقل است و پول در مواقعی یک عامل محدود کننده بوده است – آنها نتوانسته اند با هر درگ آرتیستی که سعی کرده اند استخدام کنند معامله کنند.

اما صداش شبیه Drag Her نیست! خیلی از این حذفیات صدمه می زند.

“خوشبختانه، لیست فعلی ما دیوانه و پر از افرادی است که می گویند، “ما آن را دوست داریم، ما آن را می بینیم، می فهمیم که شما چه می کنید، ما می خواهیم در هیئت مدیره باشیم.”

به طور طبیعی، البته، تیم Fighting Chance فکر می کرد که او را بکش! این یک فرصت عالی برای تزریق دیدگاه LGBTQ به بازی ها به روشی کاملاً شاد است – هیچ تراژدی یا غم مجاز نیست.

او گفت: “بدیهی است که این یک بازی بسیار عجیب و جشن است، نه تنها از نظر محتوا، بلکه در تمام جنبه های آن، تیم پشت آن و غیره.”

“من فکر می کنم بسیاری از اوقات در بازی ها می تواند یک موضوع بسیار تاریک باشد، اینطور نیست؟” داستان های بسیار جدی تری در مورد این وجود دارد و آنها مهم هستند – و این داستان های ما هستند. اما چرا نمی‌توانیم فقط یک بار خوش بگذرانیم، می‌دانی؟ ما فقط می خواستیم یک بازی واقعا احمقانه و سرگرم کننده بازی کنیم. و من فکر می کنم که ما این کار را انجام می دهیم.”

* AT&T 5G به یک طرح و دستگاه سازگار نیاز دارد. 5G در همه جا در دسترس نیست. قابل اعتماد و متخصص att.com/5Gforyou برای جزئیات

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.