منو سایت

Double XP Weekend در CoD: Warzone و Vanguard پخش می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Double XP Weekend در CoD: Warzone و Vanguard پخش می شود

Double XP Weekend در CoD: Warzone و Vanguard پخش می شود

Max Double XP هم‌اکنون در Call of Duty: Warzone و Vanguard به صورت زنده پخش می‌شود و به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا در چند روز آینده با سرعت بیشتری صعود کنند.

XP Double Event of Call of Duty تا 28 مارس ادامه خواهد داشت و بازیکنان می توانند از دو برابر درصد پرداخت برای پیشرفت منظم بازیکنان، تجربه سلاح، تجربه اپراتور و پاس نبرد XP در هر دو بازی لذت ببرند. بازیکنان ونگارد همچنین می توانند در این مدت یک قبیله XP دوبل برنده شوند که یک ویژگی انحصاری برای عنوان است.

در حال پخش: CoD: Vanguard & Warzone – تریلر گیم پلی بارگذاری شده برای فصل دوم

این رویداد XP اندکی پس از انتشار به‌روزرسانی‌های Warzone و Vanguard Season 2 Reloaded می‌آید، و زمان خوبی برای ارتقای سطح مسلسل جدید Armaguerra 43 است. Armaguerra 43 را می‌توان با چالش بازی به صورت رایگان باز کرد یا با یک بسته لوازم آرایشی خریداری کرد. . بازیکنان Warzone همچنین می‌توانند این آخر هفته با شرکت در رویداد Rebirth Reinforced، XP جدی بسازند.

اگر XP دوبل و رویداد محدود زمانی هیجان کافی ایجاد نکند، رپر نمادین اسنوپ داگ در 19 آوریل به عنوان یک اپراتور بازی به Vanguard و Warzone خواهد آمد. حتی زودتر در Call of Duty Mobile در دسترس خواهد بود و تنها یک روز پس از شروع فصل 3: Radical Raid عرضه خواهد شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.