منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • DLC Tiny Tina’s Wonderlands Coiled Captors به ​​شما امکان می دهد با کوسه قاتل که این هفته منتشر می شود مبارزه کنید.

DLC Tiny Tina’s Wonderlands Coiled Captors به ​​شما امکان می دهد با کوسه قاتل که این هفته منتشر می شود مبارزه کنید.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
DLC Tiny Tina's Wonderlands Coiled Captors به ​​شما امکان می دهد با کوسه قاتل که این هفته منتشر می شود مبارزه کنید.

DLC Tiny Tina's Wonderlands Coiled Captors به ​​شما امکان می دهد با کوسه قاتل که این هفته منتشر می شود مبارزه کنید.

دنیای Tiny Tina’s Wonderlands آماده رشد است زیرا 2K و Gearbox Software به طور رسمی اولین DLC بازی را اعلام کردند – و خیلی خیلی زود منتشر شد.

این DLC Coiled Captors نام دارد و در 21 آوریل عرضه می شود. اولین مورد از چهار افزونه پس از یک فصل، DLC در Dreamveil Overlook شروع می شود، جایی که فالگیر Vesper در انتظار بازیکنان است.

در حال پخش: تریلر Tiny Tina’s Wonderlands – Coiled Captors

«سال‌ها پیش، ناگا ناگا بزرگ‌ترین صید را دریافت کرد: یک خدای قدیمی. طبق توضیحات DLC، آن‌ها این موجود را در بدن تیز دندان با پوست یک وارگ دریایی قدرتمند دستگیر کردند و آن را در اعماق کوه یخ حبس کردند. فقط شما می‌توانید او را از زندان گوشتی‌اش رها کنید – اما این به معنای زیر پا گذاشتن زمین‌های بایر زمستانی، خرابه‌های خشک و غارهای پر از سیل است.

DLC Coiled Captors شامل یک نبرد باس جدید به نام “Chums” است که به عنوان خدای قدیمی نیز شناخته می شود. این رئیس دارای چهار فرم “قدرتمند” است که در طی نبرد تغییر شکل می دهد. بسیاری از دشمنان دیگر وجود دارند که باید آنها را شکست دهید، از جمله یک کوسه قاتل.

همچنین غارت های جدیدی از جمله سلاح، تجهیزات و لوازم آرایشی یافت می شود. شکست دادن هر شکلی از Chum به شما روح گمشده جدیدی می دهد که می توانید آن را صرف چرخاندن Vesper’s Wheel of Destiny کنید تا فرصتی برای بردن سلاح ها، تجهیزات و آیتم های اضافی داشته باشید. DLC Coiled Captors همچنین به Wonderlands’ Chaos Chamber که حالت پایانی قابل پخش بازی است و Chums به ترکیب اضافه شده است، مرتبط است.

برای اطلاعات بیشتر، تریلر اعلام شده بازی Coiled Captors را در بالا ببینید. بررسی سرزمین عجایب GameSpot به بازی امتیاز 7/10 داد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.