منو سایت

DLC Resident Evil Village حالت دوربین شخص ثالث را اضافه می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی

DLC Resident Evil Village حالت دوربین شخص ثالث را اضافه می کند

سنت‌گرایان Resident Evil، خوشحال باشید – حالت دوربین شخص ثالث در Resident Evil Village می‌آید. این افزونه به عنوان بخشی از DLC آینده Village – که شامل یک داستان کاملاً جدید و همچنین مزدوران جدید است – ارائه می شود و قرار است در 28 اکتبر 2022 ارائه شود.

بازگشت به شخص ثالث یک معامله بزرگ برای فرنچایز Resident Evil است. هنگامی که این سری در سال ۲۰۱۷ با Resident Evil 7: Biohazard به گوشه دوربین اول شخص منتقل شد، بسیاری از طرفداران با این تغییر به طور کامل پذیرفته نشدند. مدت کوتاهی پس از ورود بازی به رایانه، چندین حالت ظاهر شد که بازی را به یک دیدگاه سوم شخص تبدیل کرد و به بازیکنان سنتی بیشتر این شانس را می‌داد که با همان دیدگاه بازی‌های قبل از بازی Biohazard بازی کنند. به عنوان دنباله مستقیم Biohazard، Village تاکنون دیدگاه اول شخص را نیز به اشتراک گذاشته است.

در حال پخش: Resident Evil Village Gold Edition – تریلر اعلامیه

تا کنون، کپکام فاش نکرده است که آیا این سری برای ضبط های بعدی به دیدگاه شخص ثالث بازخواهد گشت یا خیر. اگرچه آخرین بازسازی‌های Resident Evil 2، 3 و 4 از یک شخص ثالث استفاده می‌کنند، اما ممکن است ظاهری مشابه بازی‌های اصلی داشته باشد. با دیدن این که به نظر می رسد خط داستانی قهرمان اخیر اتان وینتر به پایان رسیده است، می توانیم شاهد تغییر برای بازی بعدی باشیم.

در خبری دیگر از Resident Evil، Capcom به تازگی اولین گیم پلی بازی Resident Evil 4 Remake را به اشتراک گذاشته است که زاویه دوربین را تایید کرده و شخصیت اصلی Leon Kennedy را نشان می دهد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.