منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • DLC Minecraft Lightyear اکنون با Buzz در حال سقوط در Alien Planet منتشر شده است

DLC Minecraft Lightyear اکنون با Buzz در حال سقوط در Alien Planet منتشر شده است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
DLC Minecraft Lightyear اکنون با Buzz در حال سقوط در Alien Planet منتشر شده است

DLC Minecraft Lightyear اکنون با Buzz در حال سقوط در Alien Planet منتشر شده است

موجانگ در حال همکاری با دیزنی برای انتشار DLC Lightyear برای Minecraft Bedrock است. DLC بازیکن را به داستان منشأ Buzz و فرود اضطراری او در یک سیاره بیگانه می برد. پنج ماموریت مختلف در محیط های مختلف، از جنگل گرفته تا مین وجود خواهد داشت.

علاوه بر غلبه بر دشمنان، بازیکنان می توانند با هواپیماهای مختلف پرواز کنند و از موانع موجود در سیاره بیگانه اجتناب کنند. DLC همچنین با عنصر ایجاد شخصیت Lightyear رایگان همراه است. هزینه افزونه Lightyear 1340 Minecoin در بازار است. در مناقصه قانونی واقعی، این مقدار کمی کمتر از بسته 10 دلاری است که با 17430 Minecoin ارائه می شود.

طبق یک پست وبلاگ Minecraft، DLC به طور موقت در نینتندو سوییچ در دسترس نیست، اما به زودی در دسترس خواهد بود. برای بازی Lightyear DLC، به خاطر داشته باشید که به بازی اصلی نیز نیاز خواهید داشت، به ویژه آخرین نسخه Minecraft Bedrock که برای هر کامپیوتر 30 دلار هزینه دارد.

توجه داشته باشید که از ژوئن 2022، Mojang Minecraft Java و Bedrock را برای رایانه شخصی در یک بسته ادغام کرد. این دو نسخه متفاوت خواهند بود، اما این بسته راهی برای بازیکنان رایانه شخصی است که هم جاوا و هم بستر را بدون نیاز به انتخاب بین خرید یکی یا دیگری داشته باشند. علاوه بر این، دارندگان رایانه های جاوا یا بسترهای موجود به طور خودکار یک نسخه رایگان از نسخه ای که ندارند دریافت می کنند.

موجانگ در تولید کراس اوورهای Minecraft بسیار پرکار بود، از جمله همکاری غیرمنتظره با Lacoste (بله، برند لباس)، که در مارس 2022 راه اندازی شد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.