منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • DLC Call Of Duty Godzilla Cosmetic که زودتر منتشر شد، شگفت انگیز به نظر می رسد

DLC Call Of Duty Godzilla Cosmetic که زودتر منتشر شد، شگفت انگیز به نظر می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
DLC Call Of Duty Godzilla Cosmetic که زودتر منتشر شد، شگفت انگیز به نظر می رسد

DLC Call Of Duty Godzilla Cosmetic که زودتر منتشر شد، شگفت انگیز به نظر می رسد

اکتیویژن یک بسته DLC آرایشی جدید Godzilla برای Call of Duty: Warzone و Vanguard را زودتر از موعد مقرر منتشر کرده است و به نظر شگفت انگیز است. The Tracer Pack: Godzilla Reactive Mastercraft اکنون منتشر شده است، قبل از اینکه گودزیلا و کینگ کونگ در 11 می از طریق عملیات Monarch به Warzone بیایند.

این بسته با 2400 امتیاز COD در دسترس است که کمی بیشتر از 20 دلار است. آن را با ظاهری بسیار نرم و براق از چرم گودزیلا گیلی، تفنگ تهاجمی Breath of Godzilla و مسلسل سبک آلفای Awakened ارائه می کند. این بسته همچنین شامل حرکت نهایی Gojira Stomp، انیمیشن Big Mistake MVP Highlight و لوگوی Godzilla Heat Ray است.

ویدیو و تصویر زیر را از CharlieIntel ببینید تا بسته جدید Mastercraft و محتویات آن را از نزدیک ببینید.

گودزیلا و کینگ کونگ در 11 می با عملیات Monarch وارد Warzone می شوند، اما جزئیات کامل این مناسبت ویژه هنوز اعلام نشده است.

در دیگر اخبار Call of Duty، Infinity Ward’s Modern Warfare 2 در ماه ژوئن به همراه یک تریلر کمپین رونمایی خواهد شد و بر اساس گزارشی که منتشر شده، اعلامیه چندنفره آن برای ماه آگوست برنامه ریزی شده است.

مایکروسافت در حال خرید اکتیویژن بلیزارد به ارزش 75 میلیارد دلار است. اگرچه سهامداران اکتیویژن بلیزارد این معامله را تایید کردند، اما همچنان باید موانع نظارتی را برطرف کند (که انتظار می‌رود این اتفاق بیفتد). در این گزارش آمده است، بابی کوتیک، مدیرعامل اکتیویژن بلیزارد – که متهم به اطلاع و سرپوش گذاشتن بر موارد آزار و اذیت جنسی و سوء استفاده است – اگر / پس از تکمیل معامله، شرکت را ترک خواهد کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.