منو سایت

Dishonored و Deathloop در یک دنیا هستند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Dishonored و Deathloop در یک دنیا هستند

پس از سردرگمی زیاد در مورد اینکه آیا دو بازی Dishonored و Deathloop از کمپانی Bethesda در یک دنیا وجود دارند یا خیر؟ با اعلام رسمی کارگردان عنوان Death Loop، بالاخره مشخص شد که پاسخ این است که هر دو عنوان در یک دنیا اتفاق بیفتند.

به گزارش پارسی گیم، دینگا باکابا، مدیر خلاق استودیو آرکین در جدیدترین قسمت پادکست ایکس باکس رسما اعلام کرد که هر دو بازی این استودیو یعنی Discord و Death Loop در یک دنیا هستند و به این سوال پاسخ داد: کاربران در مورد همین وجود این دو عنوان گفتند: بله، قطعاً تصور می‌کردیم چرخه مرگبار در آینده اتفاق بیفتد. اما اینطور نیست و تمام دنیاهای این دو بازی یکسان است.

Bacaba در ادامه گفت که طرفداران ممکن است چندین سرنخ و سرنخ در بازی Deathloop پیدا کرده باشند که شباهت های زیادی به سری بازی های Disarranged دارند که دنیای این دو بازی را به هم متصل خواهند کرد. او برای این نشانه ها گفت که در واقع سرنخ های زیادی در بازی Deathloop وجود دارد که از برخی از آنها سوء استفاده می شود و یکی از آنها تا حد زیادی داستان بازی را خراب می کند، اما موارد کوچک زیادی در بازی وجود دارد که برخی از آنها حتی آنها به گوش بازیکنان رسیده اند و بازیکنان هنوز در حال کشف آنها هستند.

دنیای بازی Dishonored و Deathloop

همان دنیای Dishonored و Deathloop

یکی از ویژگی های محبوب این کارگردان خوش ذوق، قرار دادن برج دانوال از Disarred به عنوان لوگوی Heritage Gun است. علاوه بر این، در مراحل پایانی عنوان Deathloop متوجه می شویم که جفت سلاح نشان داده شده به بازیکن مربوط به بازی Disarred است و شخصیت جولیانا می گوید که این ها سلاح های تاریخی هستند. عنوان Deathloop اولین بار در سال 2021 برای پلتفرم های رایانه شخصی و پلی استیشن 5، یک سال بعد و اخیراً بر روی پلتفرم های دیگر از جمله Xbox Series X | سرویس Xbox Series S و Game Pass راه اندازی شد.

در همان ابتدای بازی و زمانی که در دنیای Deathloop حرکت می کنید، می بینید که این اثر شباهت زیادی به دنیای Dishonored دارد. حس و حال بازی مانند عناوین قبلی آرکین است و حس یک بازی ارتقا یافته را نسبت به دساندار اول خواهید داشت.

منبع: gamespot