منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Digimon Survive: هر آنچه در مورد بازی استراتژی نقش آفرینی آینده می دانیم

Digimon Survive: هر آنچه در مورد بازی استراتژی نقش آفرینی آینده می دانیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Digimon Survive: هر آنچه در مورد بازی استراتژی نقش آفرینی آینده می دانیم

Digimon Survive: هر آنچه در مورد بازی استراتژی نقش آفرینی آینده می دانیم

پس از مواجهه با تاخیرهای متعدد و مشاهده تغییر در توسعه دهندگان در اواسط توسعه، Digimon Survive است. سرانجام امسال بیرون میاد بازی نقش‌آفرینی آینده داستان خود را در فصل‌هایی شبیه به رمان‌های بصری روایت می‌کند، در حالی که نبردها در نبردهای استراتژیک نوبتی رخ می‌دهند.

با نزدیک شدن به Summer Game Fest و همه رویدادهای تابستانی Not-E3، فرصتی برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بازی جدید از توسعه دهنده Hyde و ناشر Bandai Namco Entertainment داریم. اما تا اینجا این تنها چیزی است که در مورد Digimon Survive می دانیم.

در حال پخش: DIGIMON SURVIVE – تیزر تریلر

تاریخ انتشار

Digimon Survive دو تاریخ انتشار دارد. این بازی ابتدا در 28 جولای در ژاپن آغاز می شود. سپس در 29 جولای برای سایر نقاط جهان منتشر خواهد شد.

آنچه ما می دانیم

Digimon Survive با گروهی از دانش‌آموزان در طول تعطیلات بهاری آغاز می‌شود که از معبدی دیدن می‌کنند تا درباره افسانه‌های اطراف خدایان جانور مرموز محلی بیشتر بیاموزند. این گروه ناگهان به دنیای دیگری منتقل می‌شوند، جایی که با کورومون روبرو می‌شوند، کسی که به افراد گمشده کمک می‌کند تا در آگومون به آگومون حمله کنند. هر یک از دانش آموزان تصمیم می گیرند با هم کار کنند تا راه خانه خود را پیدا کنند.

در Digimon Survive می توانید 113 دیجیمون مختلف را ترکیب و آموزش دهید. اگرچه می‌توانید مستقیماً با هر چیزی که با آن روبرو هستید مبارزه کنید، اما Digimon Survive به شما این فرصت را می‌دهد که با دشمنان خود صحبت کنید و – گوش دادن به مخالفان و پاسخ دادن به سؤالات آنها به گونه‌ای که آنها را رضایت بخش می‌دانند نیز می‌تواند منجر به پیروزی شود و گاهی اوقات منجر به یک دشمن بالقوه شود. متحد دیگری می شود

در بین نبردها، بازی مانند یک رمان بصری اجرا می‌شود و به شخصیت‌ها زمان می‌دهد تا با یکدیگر صحبت کنند و تصمیم بگیرند که چه کاری انجام دهند. Digimon Survive شامل 12 فصل خواهد بود و داستان در سه جهت ممکن منشعب می شود، بسته به اینکه مسیر اخلاقی، هماهنگی یا خشم را انتخاب کنید. رسیدن به یکی از این سه مسیر، راه چهارم محرمانه احتمالی را نشان می دهد که می توانید بعداً آن را امتحان کنید. به گفته تهیه کننده Kazumasa Habu، هر مسیر حدود 40 ساعت طول خواهد کشید.

بستر، زمینه

Digimon Survive برای سوییچ و PS4 در ژاپن در تاریخ 28 جولای عرضه می شود. این بازی سپس در تاریخ 29 جولای برای Switch، PS4، Xbox One و PC در سراسر جهان منتشر خواهد شد.

ویژگی های سیستم کامپیوتری

هنوز مشخصات رسمی سیستم کامپیوتری Digimon Survive منتشر نشده است.

جزئیات چند نفره

Digimon Survive یک بازی تک نفره است و شامل هیچ بخش چند نفره آنلاین یا آفلاین نخواهد بود.

جزئیات DLC / microtransactions

هیچ DLC یا ریزتراکنشی برای Digimon Survive تایید نشده است. به نظر بعید به نظر می رسد که بتوان اولی را دریافت کرد – بازی های دیجیمون به ندرت پس از راه اندازی یا DLC پسوند دریافت می کنند – اما ریزتراکنش های زیبایی به نظر قابل قبول می رسد.

جزئیات پیش‌سفارش

Digimon Survive برای پیش‌سفارش از A در دسترس است https://www.amazon.com/Digimon-Survive-Nintendo-Switch/dp/B07TYG7771 Best Buy و GameStop.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.