منو سایت

Diablo Immortal Guide: چگونه جواهرات افسانه ای را پیدا و ارتقا دهیم

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Diablo Immortal Guide: چگونه جواهرات افسانه ای را پیدا و ارتقا دهیم

Diablo Immortal پر از آیتم های مختلف است تا شخصیت شما را قوی تر کند، اما هیچ کس مهمتر از جواهرات افسانه ای نیست. شما می توانید شش عدد از آنها را به طور همزمان مجهز کنید، یکی در هر اسلات اصلی تجهیزات، و آنها پیشرفت های آماری گسترده و افکت های منحصر به فردی را ارائه می دهند که می تواند ساختار شخصیت شما را تعیین کند.

ترفند این است که همه جواهرات افسانه ای یکسان ساخته نمی شوند. برخی از آنها کمیاب‌تر و قدرتمندتر از دیگران هستند، که می‌تواند درک چگونگی بدست آوردن بهترین جواهرات را کمی گیج‌کننده کند. در اینجا چیزهایی است که باید در مورد چگونگی به دست آوردن این اصول اولیه بدانید – و چگونه آنها را در بازی نقش آفرینی رتبه اول بلیزارد حتی قدرتمندتر کنید.

چگونه جواهرات افسانه ای را پیدا کنیم

سنگ های قیمتی افسانه ای در چندین نوع مختلف موجود هستند: 1 ستاره، 2 ستاره و 5 ستاره. همانطور که می توانید تصور کنید، سنگ های قیمتی 5 ستاره به طور قابل توجهی بهتر از سنگ های قیمتی افسانه ای 1 ستاره و 2 ستاره هستند، اما همچنین بسیار کمیاب تر و سخت تر به دست می آیند.

واقعاً چگونه این جواهرات را بدست می آورید؟ آنها عمدتاً از طریق تکمیل Elder Rifts در ارتباط با برآمدگی های نادر یا افسانه ای یافت می شوند. اینها مواد مصرفی هستند که می توان آنها را از طریق یک پاس رزمی یا سایر بسته های موجود در فروشگاه درون بازی خریداری یا بدست آورد. استفاده از تاج کمیاب به شما این شانس را می‌دهد که پس از اتمام Elder Rift، یک جواهر افسانه‌ای 1 یا 2 ستاره پیدا کنید، در حالی که استفاده از Legendary Crest سقوط یک جواهر افسانه‌ای را تضمین می‌کند، و شانس کمی برای گرفتن یک جواهر افسانه‌ای 5 ستاره وجود دارد. هرچه شانه های بیشتری را در Elder Rift قرار دهید، در پایان جواهرات بیشتری به عنوان پاداش دریافت می کنید.

با این حال، چندین راه دیگر برای به دست آوردن جواهرات افسانه ای وجود دارد. آنها را می توان توسط سایر بازیکنان بازار با استفاده از پلاتین خریداری کرد (یا فروخت) و همچنین می تواند با استفاده از ترکیبی از رونز و پلاتین ساخته شود. می‌توانید سنگ‌های قیمتی افسانه‌ای 1 و 2 ستاره را مستقیماً در جواهر بسازید یا هر سنگ قیمتی افسانه‌ای را بسازید تا شانسی برای گرفتن یک سنگ قیمتی افسانه‌ای 5 ستاره داشته باشید. همچنین می‌توانید از Fading Ember در Fading Ember Merchant برای خرید سنگ‌های قیمتی منتخب افسانه‌ای 1 و 2 ستاره استفاده کنید که در دسترس بودن تاجر هر هفته تغییر می‌کند. آخرین اما نه کم اهمیت، برخی از جواهرات افسانه ای را می توان حتی در پاس نبرد بازی پیدا کرد.

به دلیل کمیاب و کمیاب بودن جواهرات افسانه ای 5 ستاره که در حال حاضر در بازی وجود دارند، شما عمدتاً در ابتدا به دنبال یافتن و ارتقاء جواهرات افسانه ای 2 ستاره هستید.

پیدا کردن و تجهیز جواهرات افسانه ای که با کلاس و ساخت شما هم افزایی داشته باشند، کلیدی است.
پیدا کردن و تجهیز جواهرات افسانه ای که با کلاس و ساخت شما هم افزایی داشته باشند، کلیدی است.

چگونه Legendary Gems را ارتقا دهیم

برای قدرتمندتر کردن سنگهای افسانه ای، باید آنها را رتبه بندی کنید. با انجام این کار، امتیاز رزمی سنگ قیمتی، پاداش رزونانس و ویژگی های اصلی آن افزایش می یابد. رتبه 3 یک اثر دیگر را برای جواهر افسانه ای ایجاد می کند، در حالی که رتبه 5 همچنین یک جایزه جادویی را به شما تعلق می دهد. سنگ های قیمتی افسانه ای را می توان تا حداکثر 10 رتبه ارتقا داد، پس از آن می توان از آنها برای “بیدار کردن” یک شی افسانه ای استفاده کرد که بسته به بیداری شی افسانه ای، جلوه های اضافی مختلفی را ارائه می دهد.

ترفند این است که رتبه بندی Legendary Gems آسان نیست. برای رتبه‌بندی جواهرات، باید نسخه‌های تکراری از همان جواهر و همچنین منبعی به نام Gem Power را تهیه کنید که با شکستن سنگ‌های افسانه‌ای غیر ضروری به دست می‌آید. هرچه سنگ جواهر قدرتمندتر و رتبه بالاتر باشد، موارد تکراری و Gem Power بیشتری برای واجد شرایط بودن لازم است.

رتبه بندی جواهرات افسانه ای برای افزایش قدرت شخصیت شما بسیار مهم است.
رتبه بندی جواهرات افسانه ای برای افزایش قدرت شخصیت شما بسیار مهم است.

بهترین جواهرات افسانه ای

یافتن و ارتقای جواهرات افسانه ای بخش مهمی از بازی نهایی Diablo Immortal است، بنابراین فرآیند طولانی خواهد بود. ممکن است استفاده و ارتقای اولین جواهر افسانه ای که پیدا می کنید وسوسه انگیز باشد، اما به خاطر داشته باشید که برخی از آنها بسیار قدرتمندتر از سایرین هستند و برخی از جواهرات ممکن است برای کلاس های خاص مفیدتر باشند. بیشتر جواهرات افسانه‌ای 1 ستاره در این میان فقط تا زمانی که جواهرات 2 ستاره بیشتری پیدا کنید مفید هستند، و اگر به اندازه کافی خوش شانس باشید که یک جواهر 5 ستاره پیدا کنید، می‌خواهید در اسرع وقت آن را ارتقا دهید و خود را بسازید. شخصیت اطرافش . . در اینجا برخی از بهترین جواهرات افسانه ای که باید مراقب آنها باشید آورده شده است.

بهترین جواهرات افسانه ای 1 ستاره

 • مرگ زنجیر شده
 • گوهر ترفند
 • چشم دیوانه
 • عذاب ابدی
 • کاهش وزن شاه ماهی

بهترین جواهرات افسانه ای 2 ستاره

 • دندون داغ
 • هسته رعد و برق
 • محدوده خونی
 • لبخند یک اراذل و اوباش

بهترین جواهرات 5 ستاره افسانه ای

 • صاف کردن صفرا
 • صلوات بر شایستگان
 • تماس روکا
 • یشم آغشته به خون

اگر به تازگی با Diablo Immortal شروع کرده اید، حتماً راهنمای مبتدیان ما را بررسی کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.