Diablo Immortal زودتر از موعد برای موبایل منتشر شده است

Diablo Immortal زودتر از موعد برای موبایل منتشر شده است

شرکت انتشارات بلیزارد بازی Diablo Immortal یک روز زودتر از زمان برنامه ریزی شده، این بازی جدید دنیای دیابلو بلافاصله در دسترس کاربران اندروید و آیفون قرار گرفت. دانلود Diablo Immortal از طریق اپ استور اپل و گوگل پلی امکان پذیر است و البته قبلا تنها نقاطی از دنیا به این بازی دسترسی دارند. تاریخ انتشار نسخه PC بازی Diablo Immortal نیز اعلام شده است.

طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، تاریخ انتشار رسمی بازی Diablo Immortal 2 ژوئن است و قرار بود نسخه PC و کنسول با هم منتشر شود. بلیزارد تصمیم گرفت این بازی را زودتر در تعدادی از مناطق راه اندازی کند تا بتواند بازی را برای دستگاه های تلفن همراه دانلود کند. از امروز، بازیکنان می توانند Diablo Immortal را برای رایانه شخصی از طریق Battle Net دانلود کنند و پس از انتشار، ماجراجویی خود را با دوستان خود آغاز کنند.

بازی رایگان Diablo Immortal از ویژگی های مهمی مانند بازی متقابل بین رایانه و تلفن همراه پشتیبانی می کند. تمامی پیشرفت های بازیکنان موبایل به کامپیوتر منتقل می شود و در واقع تنها یک اکانت برای تجربه بازی کافی است و نیازی به دوبار ثبت نام نیست. اگر نسخه بتای بازی را دریافت کرده اید؛ تمام اقدامات شما به نسخه نهایی منتقل می شود و فقط باید از همان حساب کاربری استفاده کنید. بلیزارد تایید کرده است که 30 میلیون نفر برای دریافت بازی ثبت نام کرده اند و اجازه دریافت زودتر آن را دارند.

Diablo Immortal را برای موبایل اجرا کنید

Diablo Immortal در بلژیک یا هلند منتشر نخواهد شد. دلیل این امر استفاده از جعبه های لاتاری یا صندوق های شانس است که طبق قوانین این دو کشور استفاده از آنها قمار محسوب می شود و ممنوع است. با این حال، بلیزارد نظرات متفاوتی دارد و تمایلی به حذف آنها برای بازیکنان هلندی و بلژیکی ندارد. Diablo Immortal یکی از جنجالی ترین عناوین بلیزارد در سال های اخیر است. سخنگوی بلیزارد هنگام رونمایی از بازی در بلیزارد 2018 هو شد و بسیاری از عرضه دیابلو برای موبایل استقبال نکردند.

نسخه موبایلی Diablo یک بازی آنلاین رایگان برای بسیاری از بازیکنان است که رویدادهای جهانی آنها بین Diablo 2 و Diablo 3 اتفاق می افتد. گیمرها می توانند از بین شش کلاس شخصیت مختلف از جمله: barbarian، wizard و wizard یکی را انتخاب کنند. بازیکنان باید در تاریک ترین گوشه های پناهگاه چنگ بزنند. هنگام مطالعه، Diablo Immortal برای اندروید و iOS قابل دانلود است و بهتر است به فروشگاه نرم افزار اپل و گوگل سر بزنید.

منبع: VGC