منو سایت

Diablo Immortal در صدر لیست محبوب ترین بازی های موبایل قرار گرفت

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Diablo Immortal در صدر لیست محبوب ترین بازی های موبایل قرار گرفت

بازی Diablo Immortal این هفته برای گوشی های موبایل منتشر شد و طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی توانست میلیون ها بازیکن را به خود جذب کند. تعداد بازی های Diablo Immortal دانلود شده در آمریکا و چهل کشور دیگر از سایر بازی های موبایل بیشتر است و این بازی در اپ استور اپل پیشروترین بازی های دانلود شده است.

نسخه موبایلی بازی Diablo در سال 2018 در بلیزارد ارائه شد که در آن زمان با واکنش منفی طرفداران این سری مواجه شد. با گذشت زمان، محبوبیت روزافزون بازی های موبایل منجر به عرضه موفقیت آمیز بازی Diablo Immortal شد و در نتیجه محبوبیت طرفداران، رتبه اول محبوب ترین بازی های موبایل به این اثر جدید تعلق گرفت. موفقیت این بازی نه تنها در آمریکا بلکه در چهل کشور دیگر نیز تکرار می شود.

صفحه توییتر Diablo Immortal با انتشار عکسی از بنر بازی در نیویورک از طرفداران این بازی تشکر کرد. این بنر تبلیغ می کند که این بازی یکی از محبوب ترین بازی های اپ استور است. تشکر رسمی از بازیکنان در زیر می توانید این بنر را مشاهده کنید. طرفداران بازی های موبایل و همچنین پیشکسوتان دیابلو از این بازی استقبال کردند و با نگاهی به نظرات ثبت شده، بسیاری تجربه این بازی را طراوت و نزدیک به بازی اصلی دانستند.

اپ استور Diablo Immortal

Diablo Immortal‌ بهترین بازی رایگان موبایل

Diablo Immortal تنها بازی از سری دیابلو است که برای موبایل منتشر شده و از قابلیت cross-play نیز بهره می برد. این بازی یک افکت هک اند اسلش درجه یک است که بین Diablo 2 و Diablo 3 اتفاق می افتد. از عناصر PvP و همچنین PvE استفاده شده است تا شاهد یکی از هیجان انگیزترین بازی های موبایل در سال های اخیر باشیم.

نسخه موبایل دیابلو شش کلاس شخصیتی شامل: آرایشگر، شوالیه، شکارچی هیولا، راهب، جادوگر و جادوگر را ارائه می دهد. بازیکن با انتخاب یکی از این شخصیت ها وارد دنیای اسرارآمیز بازی و پناهگاه می شود. هر کدام از شخصیت های بازی دارای توانایی ها و ویژگی های اولیه متفاوتی هستند. این بازی همچنین به شما اجازه می دهد تا تیم های هشت نفره برای مقابله با دشمنان خطرناک و گروه های دیگر ایجاد کنید. تجربه بازی بسیار شبیه به عناوین اصلی Diablo است.

با نگاهی به گرافیک محبوب ترین بازی های iOS، در وهله اول می توانید شاهد درخشش Diablo Immortal باشید. با توجه به اینکه بازی توسط بلیزارد ساخته شده و دانلود رایگان نیز می باشد. افراد زیادی آن را امتحان کردند و امتیازات درخشانی هم برای بازی کسب کردند. این بازی نه تنها در ایالات متحده بلکه در چهل کشور دیگر مقام اول را کسب کرد. این نشان می دهد که Diablo Immortal با وجود انتقادات اولیه، یک بازی خوب برای پلتفرم موبایل است و به دلیل کنترل های ساده و همچنین جلوه های بصری بی نظیر و داستانی عالی، یک گزینه دانلود عالی است.

منبع: GamingonPhone