منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Diablo Immortal در دو هفته گذشته بیش از 24 میلیون دلار درآمد داشته است

Diablo Immortal در دو هفته گذشته بیش از 24 میلیون دلار درآمد داشته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Diablo Immortal در دو هفته گذشته بیش از 24 میلیون دلار درآمد داشته است

رهایی بازی Diablo Immortal در ابتدا از طرفداران دستگاه های تلفن همراه و دیابلو پشتیبانی دریافت کرد. اما بعد از چند روز این خوشحالی تبدیل به نقدی شدید بر گیم پلی بازی شد. Diablo Immortal برای بهبود بازی با پرداخت پول طراحی شده است و هدف از ساخت آن کسب درآمد است. به گفته Pocket Gamer مقدار برنده بازی Diablo Immortal در دو هفته اول بیش از 24 میلیون دلار بود.

بر اساس آخرین اخبار منتشر شده در مورد بازی، Diablo Immortal از زمان انتشار تا کنون بیش از 8.5 میلیون بار دانلود شده است. تنها دو هفته از انتشار بازی می گذرد. درآمد ۲۴ میلیون دلاری در دو هفته اول دیابلو Immortal‌ بلیزارد را به دومین بازی موبایلی پردرآمد تبدیل کرد. قبل از آن، هارتستون درآمد خوبی داشت. نسخه موبایل دیابلو در ایالات متحده بسیار محبوب شده است. 43 درصد از درآمد حاصل از ایالات متحده است و پس از آن کره جنوبی با 23 درصد قرار دارد.

ژاپن، آلمان و کانادا با حدود سه تا هشت درصد درآمد در رتبه های بعدی قرار دارند. مابقی درآمد حاصل از بازارهای دیگر است. در حالی که درآمد بازی Diablo Immortal در دو هفته اول به رکورد رسید. امتیازات بازی چشمگیر نیستند. کاربران برای این بازی امتیاز 0.2 از 10 را به دست آوردند که کمترین امتیاز در تاریخ متاکریتیک است. بسیاری از بازیکنان از گیم پلی بازی ناراضی هستند و آن را وسیله ای برای کسب درآمد می دانند.

برنده بازی Diablo Immortal

نقد Diablo Immortal

باید توجه داشت که فرانقد منبع خوبی برای ارزیابی نیست. زیرا همه می توانند نظر خود را با یک حساب ثبت کنند. وضعیت حقوقی اکتیویژن بلیزارد نیز تحت تأثیر انتقادات از بازی قرار گرفته است. Diablo Immortal از همان ابتدا مورد انتقاد طرفداران قرار گرفت. معرفی بازی در بلیزارد 2018 با سوت های کارگردان همراه بود. کارگردان چند وقت پیش گفته بود که پرداخت پول نمی تواند باعث بهبود بازی شود. این اظهارات مورد انتقاد قرار گرفت و سپس به بازیکنان ناراضی دیابلو ایمورتال پاسخ داد.

یکی از استریمرهای Twitch برای اعتراض و نشان دادن جنبه پولی بازی، آیتم افسانه ای بازی را به قیمت 24000 دلار خرید و بعد از بازی آن را حذف کرد. شایان ذکر است که برای رسیدن به آخرین سطح در بازی باید 110 هزار دلار هزینه کنید در غیر این صورت رسیدن به این سطح بسیار سخت خواهد بود. بلیزارد معتقد است اطلاعات اشتباهی در مورد بازی وارد شده است و جو اشتباه می تواند به آن آسیب برساند. درآمد Diabo Immortal نشان می دهد که بازیکنان بدون توجه به بازی خرید کرده اند.

منبع: VGC