منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Diablo Immortal تلاش می کند تا یک تجربه Diablo “واقعی” باشد، حتی زمانی که زمینه جدیدی را ایجاد می کند.

Diablo Immortal تلاش می کند تا یک تجربه Diablo “واقعی” باشد، حتی زمانی که زمینه جدیدی را ایجاد می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Diablo Immortal تلاش می کند تا یک تجربه Diablo "واقعی" باشد، حتی زمانی که زمینه جدیدی را ایجاد می کند.

هنگامی که بازی Diablo Immortal در BlizzCon 2018 به عنوان بازی رایگان، فقط برای دستگاه های تلفن همراه در فرنچایز افسانه ای ARPG بلیزارد معرفی شد، با واکنش جالب طرفداران مواجه شد. یکی از بازیکنان حاضر تا آنجا پیش رفت که پرسید آیا بازی خارج از فصل است یا خیر، شوخی اول آوریل توسط بلیزارد.

پس از اینکه بلیزارد اخیرا اعلام کرد که Diablo Immortal نیز به رایانه ای (در نسخه بتا) با بازی کامل متقابل و متقاطع با دستگاه های تلفن همراه می آید و واکنش طرفداران تغییر کرده است، تا کنون ادامه دهید. بسیاری از بازیکنان در حال حاضر با احتیاط نسبت به نفوذ این فرنچایز به بازی های موبایل و رایگان خوش بین هستند.

در حال پخش: Diablo Immortal – هر آنچه که باید بدانید

این خبر خوبی است، زیرا اگرچه Diablo Immortal ممکن است در نگاه اول شبیه به آن به نظر نرسد، اما به عنوان یک تغییر اساسی در بازی برای این فرنچایز در آینده ظاهر می شود و ویژگی های اجتماعی مانند MMO، تمرکز بر PvP و سرویس زنده، استراتژی زنده را ارائه می دهد. یک بازی که قبلاً در تاریخ دیابلو دیده نشده بود.

برای فداکارترین طرفداران فرنچایز Diablo، خبر آمدن این بازی به رایانه کمک کرد تا صحنه پس از فاجعه، که اعلام رسمی Diablo Immortal بود، دوباره تنظیم شود. سپس بلافاصله مشخص شد که طرفداران Diablo می‌خواهند گزینه بازی Diablo Immortal را روی رایانه داشته باشند، اما بلیزارد – بیش از سه سال – طول کشید تا این آرزو را به واقعیت تبدیل کند.

به گفته اسکات برگس، طراح ارشد بازی، که اخیراً با GameSpot صحبت کرده است، بلیزارد پس از اعلام بازی متوجه شد که طرفداران می‌خواهند بتوانند Diablo Immortal را روی رایانه بازی کنند. بلیزارد با درک این موضوع که بازیکنان تخصصی کامپیوتر به سادگی از شبیه سازهای موبایل برای دسترسی مستقل به بازی روی کامپیوتر استفاده می کنند، فرآیند ایجاد یک نسخه کامپیوتری را آغاز کرد تا اطمینان حاصل شود که بازیکنان یک تجربه کامپیوتری رسمی خواهند داشت. در مورد اینکه چرا زمان زیادی برای معرفی رسمی Diablo Immortal برای رایانه شخصی طول کشید، برگس گفت که این موضوع به صیقل دادن خلاصه شد.

برگس گفت: «بخشی از دلیلی که ما اینقدر منتظر ماندیم این بود که می‌خواستیم مطمئن شویم بازی در زمانی ساخته شده است که ما از آن راضی هستیم و از راه‌اندازی آن همزمان با راه‌اندازی دستگاه‌های تلفن همراه خوشحالیم». “ما احساس می کنیم که در یک لحظه واقعا خوب است.”

Diablo Immortal شامل بسیاری از عناصر شبیه به MMO مانند شهرهای چند نفره، حملات هشت نفره، میدان های جنگ PvP و سیستم جاه طلبانه Cycle of Strife خواهد بود. همه اینها اولین موارد برای این فرنچایز هستند و برخی از این ویژگی ها – مانند حالت های مختلف PvP و یک شهر برای مرکز چند نفره – ایده هایی هستند که در طول توسعه Diablo III ظاهر شدند.

Barbarian از Diablo Immortal دقیقاً همانطور که طرفداران فرنچایز انتظار دارند بازی می کند.
Barbarian از Diablo Immortal دقیقاً همانطور که طرفداران فرنچایز انتظار دارند بازی می کند.

اگرچه Diablo Immortal هم به عنوان اولین موبایل و ورود رایگان به این فرنچایز و هم به عنوان یک MMO زنده با محوریت اجتماعی در حال پیشرفت است، مهم این بود که بازی شبیه یک تجربه واقعی Diablo باشد. بازی ممکن است شامل عناصر MMO باشد، اما انتظار نداشته باشید که “تثلیث مقدس” طراحی MMO را در همه جا در کلاس های شخصیت های Diablo Immortal، که شامل بربر، راهب، صلیبی، شکارچی شیطان، نکرومنسر و جادوگر در هنگام راه اندازی می شود، پیدا کنید.

برگس گفت: “این کلاس ها کلاس های Diablo واقعی هستند.” آنها بسیار شبیه به بازی های قبلی دیابلو هستند. ما به شفا دهنده، مخزن و آسیب تثلیث مقدس تکیه نمی کنیم. همه این کلاس ها می توانند مضر و سرگرم کننده باشند. ما چند درخت Paragon داریم که پاداش های گروهی دارند که وقتی در گروهی با کلاس های دیگر قرار می گیرید باعث مرگ شما می شود، اما در نهایت هدف فقط ایجاد حس عالی در کلاس ها بود و ما تست ها و تعادل های زیادی انجام دادیم. مطمئن شوید که همه در یک موقعیت برابر هستند.”

Diablo به خاطر تعداد زیاد دشمنان، مهارت های چشمگیر و غنیمت های زیادش شناخته شده است، و این واقعیت که همه اینها روی صفحه نمایش کوچکتر یک دستگاه موبایل به جای یک مانیتور کامپیوتر بزرگ اتفاق می افتد، یک چالش بزرگ برای هنر طراحی بازی است. به گفته هنرمند میزبان، هانتر شولتز.

شولتز گفت: «بسیاری از سبک های هنری در آنجا ظاهر شد. “بدیهی است که بخشی از این یک تصمیم سبک است، اما بسیاری از این سبک از طریق یک روش عملی برای اطمینان از خوانایی آن به دست می آید. با استفاده از اشکال پررنگ‌تر، مطمئن شوید که شبح‌ها خوانا هستند تا نه تنها از طراحی شخصیت‌ها و نواحی لذت ببرید، بلکه بتوانید متوجه شوید که چه کاری انجام می‌دهید. وقتی بازی را انجام می‌دهید، اگر نتوانید شخصیت یا طلسم‌هایی را که انجام می‌دهید ببینید، شکست خورده‌ایم. شما باید بتوانید طرح‌هایی را که ما ساخته‌ایم درک کرده و قدردانی کنید.»

جواهرات افسانه ای یکی از قوی ترین و مورد توجه ترین اقلام در Diablo Immortal هستند.
جواهرات افسانه ای یکی از قوی ترین و مورد توجه ترین اقلام در Diablo Immortal هستند.

مانند هر تجربه رایگان، نگرانی هایی در مورد نحوه درآمدزایی بلیزارد از بازی وجود داشت. یک پاس رزمی پولی و لوازم آرایشی درجه یک وجود خواهد داشت که برای پخش زنده رایگان عادی است و تقریباً در این زمان انتظار می رود. با این حال، بازیکنان بیشتر نگران مواردی هستند که می‌توانند با پول واقعی به نام Legendary Crests خریداری شوند. این آیتم ها که بر اساس نسخه بتای بازی Diablo Immortal به بازیکنانی که آنها را خریداری کرده بودند در مقایسه با بازیکنان رایگان شانس بسیار آسان تر و بهتری برای بدست آوردن کمیاب ترین و قوی ترین جواهرات موجود در بازی می داد، باعث شد برخی از Burgess به این نکته توجهی نداشته باشند. ، اما گفت که هدف این است که اطمینان حاصل شود که بازی برای همه سرگرم کننده است، خواه بازیکن پول خرج کند یا خیر.

برگس گفت: “با بازگشت، من بتا را بدون خرج کردن یک دلار بازی کردم.” “چند نفر از ما در تیم بودیم که این کار را انجام دادیم زیرا می‌خواستیم ببینیم این تجربه چگونه است. و من می گویم که در تاریک هاوس برتر در سایه ها بودم، با World Paragon همگام بودم، در PvP رقیب بودم، اغلب رتبه های MVP را کسب می کنم. بنابراین ما کارهایی انجام می دهیم تا مطمئن شویم بازی برای همه سرگرم کننده است. هر بار که خریدی انجام می دهیم، می خواهیم مطمئن شویم که ارزش آن خوب است. این همان هدفی است که ما در این سمت داریم.”

تمامی محتوای گیم پلی واقعی Diablo Immortal رایگان است و به کلاس ها، مناطق و سیاه چال های جدیدی که پس از راه اندازی اضافه خواهند شد، گسترش خواهد یافت. برای بازیکنانی که نمی‌خواهند یک پنی خرج کنند، یک پاس نبرد رایگان وجود دارد که جوایز زیادی را در قالب آیتم‌ها، ارزها و مواد ارتقاء می‌دهد. به گفته برگس، علاوه بر این، ایده‌های زیادی وجود داشت که در زمان راه‌اندازی به سراغ Diablo Immortal نیامدند و می‌توانستند در پچ‌های بعدی به صورت رایگان وارد بازی شوند.

برگس گفت: “ما به پخش محتوا به طور منظم ادامه خواهیم داد.” “هدف ما این است که هر چند ماه یک بار یک سیاهچال جدید یا یک منطقه راه اندازی کنیم، و با آن محتوای داستانی کاملاً جدیدی ارائه می شود که بازیکنان می توانند از طریق آن بازی کنند.” طبق گفته Burgess، کمپین راه اندازی اصلی حدود 20 ساعت طول می کشد تا تکمیل شود.

باید دید که آیا Diablo Immortal می تواند مرز بین یک تجربه واقعی Diablo و یک بازی MMO رایگان را تحمل کند، اما Burgess معتقد است که بازیکنان هم از مقیاس Diablo Immortal و هم از جایگاه آن در فرنچایز شگفت زده خواهند شد.

برگس گفت: «این یک بازی است که شبیه یک بازی دیابلو واقعی است. این بازی تاریک و تاریک است. همه طرفداران دیابلو را که دوست دارند از گشتن در سیاهچال ها بترسند، شبیه آن می کند. اما همچنین یک بازی بسیار مقرون به صرفه برای بازیکنانی است که قبلاً دیابلو را امتحان نکرده اند.”

Diablo Immortal در تاریخ 2 ژوئن برای iOS، Android و PC عرضه می شود. اکنون برای بارگذاری از قبل روی رایانه در دسترس است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.