منو سایت

Diablo Immortal بدترین نتیجه را در تاریخ متاکریتیک دریافت کرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Diablo Immortal بدترین نتیجه را در تاریخ متاکریتیک دریافت کرد

بازی Diablo Immortal در حال حاضر دارای کمترین رتبه متاکریتیک برای مصرف کنندگان است. با توجه به این ارقام، Diablo Immortal به عنوان بدترین بازی تاریخ شناخته می شود و با کسب امتیاز 0.2 از 10 تنش زیادی را در بین طرفداران بازی های موبایل ایجاد کرد. نسخه رایانه شخصی بازی Diablo Immortal در حال حاضر به دلیل سیاست بازی های درون بازی بلیزارد، کمترین امتیاز ممکن را دارد. بالا بردن سطح شخصیت اصلی به 110000 دلار نیاز دارد.

به گزارش پارسی گیم، رکورد بدترین بازی بلیزارد توسط کاربران متاکریتیک متعلق به World of Warcraft: The Burning Crusade است که امتیاز 0.5 را کسب کرده است. دلیل چنین امتیازی استفاده از ریزتراکنش ها و خریدهای درون بازی بود. طرفداران معتقد بودند که پیشرفت در بازی بدون پرداخت پول امکان پذیر نیست و رسیدن به سطح جدیدی زمان زیادی می برد. در مورد Diablo Immortal هم همین اتفاق افتاد و این اثر قبلاً به شدت مورد انتقاد قرار گرفته است.

امتیاز متابریتیک Diablo Immortal

امتیاز متابریتیک Diablo Immortal

Diablo Immortal به عنوان نسخه موبایلی بازی Diablo در تاریخ 12 ژوئن برای اندروید و iOS منتشر شد. نسخه آزمایشی برای کامپیوتر نیز موجود است. اما تعارفات اولیه به سرعت جای خود را به اعتراض داد. در حالی که نظرات اولیه نشان می دهد که بازی هیجان انگیز است. طرفداران مشتاق Diablo به سرعت از سیاست درآمد بلیزارد انتقاد کردند. اگر شخصی بخواهد شخصیت خود را تا آخرین مرحله ارتقاء دهد; شما باید 110 هزار دلار خرج کنید. همین موضوع باعث شده تا بسیاری این بازی را Pay to Win بنامند.

کارگردان Diablo Immortal در پاسخ به این انتقادات گفت که هسته اصلی بازی کیفیت است و انتقاد بی معنی است. بلیزارد سپس Diablo Immortal را موفق ترین نسخه این فرنچایز نامید و ما متوجه شدیم که بازی شروع خوبی داشته است. لازم به ذکر است که امتیازات متاکریتیک نیازی به تجربه در بازی ندارد و در نتیجه همه می توانند نظر خود را ثبت کنند. زیرا اکتیویژن بلیزارد وضعیت استودیوها را زیر سوال می برد. بسیاری با حمله به صفحه متاکریتیک دیابلو ایمورتال؛ اعتراض خود را نشان دادند.

مکانیسم پرداخت برای برنده شدن نگران کننده شده است، زیرا چندی پیش وایت چنگ، مدیر بازی، در صفحه توییتر خود نوشت که هیچ راهی برای بهبود بازی با پرداخت وجود ندارد. با این حال، با پرداخت پول، می توانید زره خود را بهبود بخشید و در نهایت سطح شخصیت خود را بالا ببرید. بازیگران صحبت های کارگردان را گیج کننده خواندند و معتقدند این سازوکار باید تغییر کند.

منبع: VGC