Diablo 4 در آوریل 2023 منتشر خواهد شد

Diablo 4 در آوریل 2023 منتشر خواهد شد

بازی دیابلو 4 این اولین بار در رویداد Blizzcon 2019 در کنار عناوین جدیدی مانند Overwatch 2 رونمایی شد. آخرین قسمت از سری محبوب Diablo بر روی پلتفرم Battlenet برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی منتشر خواهد شد. تا کنون اطلاعات زیادی از Diablo 4 مانند پنج کلاس شخصیت از جمله barbarian و sorceress معرفی شده است و تنها تاریخ انتشار آن باقی مانده است. آخرین اخبار بازی از تاریخ انتشار Diablo 4 می گوید.

گزارشی که توسط Windows Central منتشر شده است اطلاعات مهمی را در مورد بازی جدید بلیزارد فاش کرده است. بر اساس این اطلاعات، بازی Diablo 4 در آوریل 2023 منتشر خواهد شد و پیش خرید بازی از ماه آینده آغاز خواهد شد. بر اساس گزارش ها، وضعیت فعلی اکتیویژن بلیزارد می تواند به طور جدی تاریخ انتشار بازی را تحت تاثیر قرار دهد. روند تکمیل خرید Activision توسط مایکروسافت در حال انجام است و بریتانیا و اتحادیه اروپا تحقیقات جزئی را آغاز کرده اند. این موضوع باعث درگیری جزئی بین برنامه های ایکس باکس و بلیزارد شده است.

در صورت تکمیل فرآیند خرید اکتیویژن بلیزارد، Diablo 4 به طور رسمی به سرویس Game Pass اضافه خواهد شد. هیچ قرارداد انتشار انحصاری با سونی وجود ندارد، و هنگامی که مایکروسافت بلیزارد را خریداری کرد، می‌تواند بدون پاسخگویی درباره بازی‌هایش تصمیم بگیرد. بلیزارد آماده انتشار بازی جدید به صورت فصلی است و هر فصل محتوای مهمی برای بازیکنان منتشر خواهد شد. این سیستم به دلیل اشتراک گذاری Game Pass می تواند افراد زیادی را به خود جذب کند.

تاریخ انتشار دیابلو 4

بلیزارد همچنین یک فرمت فصلی برای Overwatch 2 در نظر گرفته است. شخصیت ها و حالت های بیشتری در هر فصل اضافه می شوند. جدیدترین شخصیت بازی با نام Ramattra امروز معرفی شد و این روند ادامه خواهد داشت. بازی‌های دیگری مانند Destiny 2 و Fortnite روند فصلی را ادامه دادند و موفق شدند. در حال حاضر تاریخ انتشار Diablo 4 به طور رسمی اعلام نشده است و تنها یک شایعه بر اساس منابع داخلی است.

همانطور که هر روز به Game Awards نزدیکتر می شویم، این احتمال وجود دارد که تاریخ انتشار Diablo 4 در آن مراسم اعلام شود. ناشران بزرگ برای این رویداد جدید دندان تیز کرده اند و می خواهند تریلر بازی خود را در این رویداد به نمایش بگذارند. جوایز بازی در 2 دسامبر برگزار می شود و کمتر از یک ماه دیگر باقی مانده است. Diablo 4 به احتمال زیاد بخشی از مراسم اهدای جوایز سالانه خواهد بود. بلیزارد مدتی پیش بازی Diablo Immortal را منتشر کرد که با نظرات متفاوتی مواجه شد و ممکن است این روند برای آخرین نسخه بازی Diablo نیز تکرار شود. انتظار می رود در آوریل سال آینده برای رایانه های شخصی و کنسول های بازی منتشر شود.

منبع: Wccftech