منو سایت

Diablo 2: Resurrected Getting Magic Find Weekend برای جشن گرفتن پچ 2.4.3

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Diablo 2: Resurrected Getting Magic Find Weekend برای جشن گرفتن پچ 2.4.3

Diablo 2: Resurrected Getting Magic Find Weekend برای جشن گرفتن پچ 2.4.3

انتظار می‌رود که پچ جدید Diablo II: Resurrected به زودی از راه برسد و بلیزارد در آخر هفته با رویدادی جادویی جشن می‌گیرد.

همانطور که Blizzard در یک پست وبلاگ جدید توضیح داده است، این رویداد از 30 ژوئن تا 4 ژوئیه برگزار می شود و به همه بازیکنان 50٪ در ویژگی های یافتن جادوی خود افزایش می دهد و شانس یافتن جادو، مجموعه های کمیاب یا آیتم های منحصر به فرد را از کشته شدگان افزایش می دهد. هیولاها این گاومیش موقت با یک یافت جادویی که توسط آیتم‌های مجهز ارائه می‌شود جمع می‌شود، به این معنی که بازیکنانی که از قبل مجموعه مناسبی از یافته‌های جادویی دارند، احتمالاً در طول رویداد طعمه می‌اندازند.

در حال پخش: بررسی ویدیویی Diablo II: Resurrected

خود Fix 2.4.3 در 29 ژوئن وارد بازار می شود و علاوه بر بهبودهای مختلف در کیفیت زندگی، بهبودهایی را در لابی های مختلف بازی در رایانه و کنسول به همراه خواهد داشت. بازیکنان کنسول باید با جایگزینی ویژگی های بازی یابی فعلی با ویژگی های ساخت بازی و لیست بازی، زمان آسان تری برای ایجاد و پیوستن به بازی ها داشته باشند. در رایانه، بازیکنان می‌توانند هنگام مرور فهرست بازی‌ها، کلمات کلیدی یا نام بازی‌های خاصی را جستجو کنند و بازی‌های موجود برای پیوستن نیز اکنون نشانگر کیفیت پیوند را نشان می‌دهند. لیست خود بازی ها نیز از نمایش 20 بازی به 40 بازی افزایش می یابد.

از نظر کیفیت زندگی، تغییراتی در توانایی گردباد Varvarina ایجاد شده است که اکنون شامل افزایش پاداش سرعت حمله از تجهیزات مجهز می شود. بازیکنان بربر همچنین می توانند بلافاصله پس از پایان گردباد، یک حمله گردباد جدید، پرش یا حمله کنند. گزینه جدیدی برای کلیدهای میانبر برای بازیکنان برای باز کردن مستقیم Horadric Cube وجود دارد، اگر در موجودی بازیکن باشد، یک گزینه جدید “loot to cube” برای کنترلرها وجود دارد و بازیکنان اکنون می توانند برای آمار گروه امتیاز اختصاص دهند (با یک درخواست تایید جدید). ، در حالی که از یک کنترلر استفاده می کنید، بازیکنان می توانند موقعیت نقشه خودکار دلخواه خود را در تنظیمات بازی تنظیم کنند.

آخرین تعمیر اصلی برای Diablo II: Resurrected پچ 2.4 در آوریل 2022 بود که برای اولین بار در بیش از یک دهه گذشته تغییرات اساسی در تعادل Diablo II ایجاد کرد. فصل اول Ladder چند هفته بعد شروع شد و همچنان ادامه دارد.

آخرین بازی Diablo بلیزارد، اولین دستگاه تلفن همراه Diablo Immortal، تقریباً 24 میلیون دلار در دو هفته اول فروش داشت، اگرچه بسیاری از طرفداران این بازی را به دلیل مکانیزم پرداخت ظاهری آن مورد انتقاد قرار دادند. اگرچه تراکنش‌های کوچک زیبایی وجود خواهد داشت، بلیزارد اصرار دارد که توانایی پرداخت انرژی در Diablo IV وجود نخواهد داشت.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.