منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Devolver Direct Showcase در 9 ژوئن عرضه می شود و شامل اعداد و Mecha Suda51 می شود

Devolver Direct Showcase در 9 ژوئن عرضه می شود و شامل اعداد و Mecha Suda51 می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Devolver Direct Showcase در 9 ژوئن عرضه می شود و شامل اعداد و Mecha Suda51 می شود

Devolver Direct Showcase در 9 ژوئن عرضه می شود و شامل اعداد و Mecha Suda51 می شود

Devolver Digital اعلام کرده است که با نمایشگاه اختصاصی خود در 9 ژوئن ساعت 15:00 PT / 18:00 ET، به نام Devolver Marketing Countdown to Marketing، به ماه Not-E3 خواهد پیوست. رویداد امسال مربوط به اعداد – احتمالاً 10 عدد از آنها – است که به ترتیب نزولی با چیزی در پایان اعلام می شود.

ممکن است این بازی‌های ویدیویی باشد، ممکن است صندلی‌های بازی عرق‌ریز باشد، اما اگر در گذشته برنامه‌های Devolver Digital را تماشا کرده‌اید، می‌دانید که برای کسی به یک آشفتگی خونین ختم خواهد شد.

یک نسخه مکانیزه از کارگردان بازی کلاسیک نمادین Suda51 در واقع میزبان این رویداد از لباس یک روبات غول پیکر خواهد بود، اما آن را Zoom Conversation نام ندهید. به همین مناسبت، Devolver Digital ویدیوی جدیدی منتشر کرد که جرقه شمارش معکوس بازاریابی را برانگیخت، اگرچه لازم به ذکر است که تیزر زیر زبان بسیار خوبی دارد.

Devolver افزود که “حداقل چهار اعلان بازی ویدئویی” در طول پخش وجود خواهد داشت. ویترین سال گذشته شاهد معرفی Shadow Warrior 3، Death’s Door، Trek to Yomi و چندین بازی دیگر بود، و احتمالاً می توانید انتظار داشته باشید که هفته آینده بیشتر در مورد Gunbrella، Cult of the Lamb و Demon Throttle مشاهده کنید.

شمارش معکوس بازاریابی Devolver برای بازاریابی قرار است اندکی پس از جشنواره بازی تابستانی جف کیلی برگزار شود. برای اینکه ببینید چه زمانی می‌توانید این نمایش و هر چیز دیگری را در ماه ژوئن تماشا کنید، می‌توانید برنامه GameSpot Not-E3 را بررسی کنید.