منو سایت

Destiny 2 PSA: Xur اکنون Hawkmoon و Dead Man’s Tale را می فروشد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Destiny 2 PSA: Xur اکنون Hawkmoon و Dead Man's Tale را می فروشد

موجودی Xur این هفته شامل دو مورد از عجیب‌وغریب‌های کمیاب در Destiny 2، Hawkmoon و Dead Man’s Tale است، دو سلاحی که قبلاً از ماموریت‌های فصلی و ماموریت‌های چالش‌برانگیز موجود بودند. در حالی که Xur اقلام عجیب و غریب دیگری برای فروش دارد – مانند سان شات و شلوار لاکی – این دو مورد ارزش خرید دارند.

Dead Man’s Tale یک تفنگ پیشاهنگی اهرمی است که اگر در تیراندازی با سر استعداد دارید، سبک کلاسیک را با مزیت های رضایت بخش ترکیب می کند، در حالی که Hawkmoon یک تفنگ دستی از Destiny اصلی است که در Destiny 2 جان تازه ای گرفت. ماموریت های هر دو سلاح عبارتند از به دلیل حذف مکان Tangled Shore در Destiny 2 دیگر فعال نیستند. این موارد عجیب و غریب تا حدودی منحصر به فرد هستند، زیرا قبل از آن می‌توانید ماموریت‌های آن‌ها را بارها و بارها انجام دهید تا نسخه‌های جدیدی از سلاح‌ها را با مزیت‌های مختلف و تصادفی دریافت کنید. در حالی که ماموریت ها تمام شده اند، هنوز می توانید نسخه های تصادفی Hawkmoon و Dead Man’s Tale را از Xur دریافت کنید که هر هفته اسلحه های جدیدی را ارائه می دهد.

رول Dead Man’s Tale این هفته دارای مزیت Vorpal Weapon است که با استفاده از توانایی‌های فوق‌العاده‌شان، آسیب را در برابر باس‌ها و نگهبانان افزایش می‌دهد، در حالی که Hawkmoon پیشنهادی به Eye of the Storm مجهز است. این ویژگی خاص اسلحه را دقیق‌تر می‌کند، سلامتی شما را پایین‌تر می‌آورد، که با تنظیم قدرت برای نیرو دادن به تیر خلاصی تفنگ دستی به خوبی کار می‌کند، که پس از چند شلیک دقیق یک انفجار بزرگ به شما می‌دهد.

نقطه ضعف این وضعیت این است که Xur برای این سلاح های کمیاب حق بیمه دریافت می کند. در اینجا آمده است که برای هر کدام چقدر باید هزینه کنید:

آنها را در حالی که داغ هستند مصرف کنید.
آنها را در حالی که داغ هستند مصرف کنید.

گالری

  • 125000 گلیمر
  • 200 قطعه افسانه ای
  • 1 x رمز عجیب و غریب
  • 1 x صعود

این بهای هنگفتی است که برای هر اسلحه باید پرداخت کرد، نه به هر دو. در اصل، به حداکثر مقدار Glimmer که می توانید نگه دارید، تعداد قابل توجهی قطعه افسانه ای و دو ماده بسیار کمیاب نیاز دارید. یک رمز عجیب را می‌توانید در رتبه 55 در سیزن پس کسب کنید، یا می‌توانید زمانی را در Crucible و Gambit به عنوان بخشی از ماجراجویی Xur Xenology که فروشنده ارائه می‌دهد، بگذرانید و به شما امکان می‌دهد هفته‌ای یک رمز کسب کنید. رمزهای عجیب و غریب معمولاً برای خرید سلاح های عجیب و غریب از یک غرفه ویژه در برج مورد نیاز است که حاوی چندین سال ارزش عجیب و غریب است.

به دست آوردن قطعات Ascendant کمی ساده تر است. شما می توانید با از بین بردن زره سطح 10 عجیب و غریب یا با تنظیم مجدد رتبه های شهرت Vanguard، Crucible و Gambit، تعدادی از آنها را در بالاترین سطح پاس فصل به دست آورید. آهنگ‌های Nightfall Strikes Master Difficulty نیز شانسی برای انتشار به عنوان جایزه دارند، و Grandmaster Nightfalls یک چارت صعودی را برای دستیابی به یک پایان پلاتینی منتشر می‌کند. Banshee-44 همچنین Ascendant Shards را برای ترکیبی از منشورهای تقویت کننده، مواد سیاره ای و 50000 Glimmer می فروشد.

برای برداشتن این قرقره‌ها باید عجله کنید، زیرا Xur فقط تا تنظیم مجدد هفتگی در روز سه‌شنبه، ساعت 9:00 PT / 12:00 ET، معلق خواهد ماند. اگر می‌خواهید ببینید Xur در این هفته کجاست، می‌توانید راهنمای هفتگی ما را نیز بررسی کنید تا ببینید Agent of the Nine چه چیزی ارائه می‌کند و گهگاه میزبان نمایش‌های بازی است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.