منو سایت

Dead Space Remake ویژگی های جدیدی دارد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Dead Space Remake ویژگی های جدیدی دارد

با توجه به تریلر هشت دقیقه ای بازی Dead Space Remake اطلاعات زیادی در مورد امکانات و ویژگی های جدید به کاربران داده شده است که از مهمترین آنها می توان به وجود لوکیشن های مختلف، ارائه گرافیک و گیم پلی با جزئیات بسیار بالا اشاره کرد. ، و خیلی چیزهای دیگر.. اطلاعات جدیدی از تغییر روایت و گیم پلی اضافی در تریلر دیده می شود که بازیکنان را برای یک اثر کاملا متفاوت و جذاب امیدوار می کند.

به گزارش پارسی گیم، EA و استودیو Motive در حال همکاری برای توسعه بازی Dead Space Remake هستند. این تریلر تقریبا اولین نمایش رسمی از بازسازی این عنوان است که به درستی پیشرفت گرافیک و گیم پلی بازی را از نسخه اصلی به علاقه مندان نشان می دهد.

علاوه بر این، جزئیات و اطلاعات بیشتری در مورد اضافه شدن قابلیت ها و ویژگی های جدید به این عنوان به لطف پست در وبلاگ پلی استیشن در دسترس قرار گرفته است که در آن عموم مردم می توانند شاهد یک عنوان کاملا جدید از نظر داستان و گیم پلی باشند.

طبق اخبار موجود، کاملا تایید شده است که بازسازی Dead Space از نظر ارائه داستان تغییرات عمده ای داشته است. از داستان جداگانه شخصیت اصلی بازی، آیزاک کلارک، تا شخصیت های فرعی که به داستان های نسخه های بعدی گره می خورند.

گیم پلی بازی Dead Space Remake

ویژگی های جدید بازی Dead Space Remake

علاوه بر این، بازیکنان صحنه های بیشتری را در بازی خواهند دید که در نسخه اصلی وجود نداشت. به عنوان مثال، وقتی آیزاک برای اولین بار چاقوی پلاسما خود را به دست می آورد، به جای اینکه آن را از روی میز کار بردارد، از مهارت های مهندسی خود برای ساخت آن از قسمت های مختلف میز استفاده می کند.

از دیگر ویژگی های اضافه شده به گیم پلی می توان به قطع کننده مدار اشاره کرد. که بازیکنان در طول بازی و در مکان‌های خاصی با آن‌ها مواجه می‌شوند که این کلیدها می‌توانند نقش بسزایی در نحوه بازی شما داشته باشند و ضمن افزایش ارزش تکراری عنوان، چالشی مهم در بازی گیمر محسوب شود. پیشرفت . به عنوان مثال، در یک منطقه شما باید از طریق قطع کننده های مدار انتخاب کنید که آیا می خواهید منبع حیاتی خود (اکسیژن) را خاموش کنید یا منابع الکتریکی همان محیط را.

اگر انتخاب شما متوقف کردن منبع تغذیه است، به این معنی است که باید در تاریکی مطلق با نکرومورف های بیشتری مبارزه کنید. در همین حال، ویژگی دیگری به بازی اضافه شده است که بازیکنان را تشویق می کند تا محیط بازی را به صورت پویاتر کشف کنند. به عنوان مثال، اتاق های امنیتی بسیاری وجود دارد که بازیکنان می توانند کلید این اتاق ها را پیدا کنند و با کاوش در محیط، اسرار مختلفی را کشف کنند.

Dead Space Remake ویژگی های جدیدی دارد

تریلر رسمی بازی Dead Space Remake

علاوه بر این، بازسازی Dead Space دارای بخش‌های بیشتری است که بازیکنان می‌توانند سلاح‌های خود را ارتقا دهند و آیتم‌های ارتقاء را به سلاح‌های خود متصل کنند. این توانایی می تواند مکانیک بازی با سلاح را افزایش دهد و تجربه لذت بخشی را برای بازیکنان فراهم کند.

نسخه بازسازی شده بازی Dead Space قرار است در تاریخ 27 ژانویه 2023 (بهان 1401) برای پلتفرم های پلی استیشن 4 و 5، ایکس باکس سری X/S و رایانه شخصی با قیمت 70 دلار برای کنسول ها و 60 دلار برای رایانه های شخصی منتشر شود.

منبع: Gamingbolt