منو سایت

Dead Space Remake منتشر شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Dead Space Remake منتشر شد

بدون شک یکی از موردانتظارترین آثار سال های اخیر، بازسازی Dead Space است. حال طبق آخرین اخبار منتشر شده از بازی، استودیو Motive و شرکت الکترونیک آرتز، سازندگان و ناشران جدیدترین اثر از مجموعه Dead Space، تاریخ انتشار Dead Space Remake را اعلام کردند.

سال گذشته، الکترونیک آرتز بازسازی بازی Dead Space را در قالب یک رویداد Play Live به همراه یک تریلر منتشر کرد. Dead Space Remix در ابتدا قرار بود در اواخر سال 2022 در دسترس قرار گیرد. با این حال، اوایل این ماه، مشخص شد که ناشر بازی، EA، تصمیم گرفته است انتشار آن را تا اوایل سال آینده به تعویق بیندازد. حال سازندگان این اثر تاریخ انتشار Dead Space Remake را اعلام کرده اند.

بر این اساس، بازی Dead Space Remix در تاریخ 27 ژانویه 2023 (27 فوریه 1401) منتشر خواهد شد. کاربران پلتفرم های کامپیوتری، پلی استیشن 5، سری ایکس باکس اس و سری ایکس باکس ایکس می توانند از تجربه این اثر استودیو موتیو به سبک ترس و بقا لذت ببرند.

فیلیپ دوشان، تهیه کننده اصلی Dead Space Remake، گفت: «فرایند ایجاد Dead Space Remake برای ما در Motive Studios بسیار لذت بخش و سرگرم کننده بود. این به این دلیل است که ما از طرفداران واقعی سریال فضای مرده هستیم و می خواهیم با احترامی که شایسته این سریال است رفتار کنیم. دیدن عکس العمل های بازیکنان به همان اندازه هیجان انگیز است که ما آنها را در جاده Dead Space Remake همراهی می کنیم.

فیلیپ دوشان گفت: «ریمیکس Dead Space راه درازی را برای رسیدن به نسخه آلفا طی کرده است و ما خوشحالیم که اعلام کنیم در ژانویه سال آینده منتشر خواهد شد. Dead Space Remake مانند نسخه اصلی این اثر، بازیکنان را در قالب اسکار آیزاک قرار می دهد که وظیفه تعمیر سفینه فضایی غول پیکری به نام USG Ishimura را بر عهده دارد.

اما این آسان نیست و تهدیدهای مختلفی در اسکار آیزاک وجود دارد. خدمه کشتی کشته و آلوده شدند. در همین حال، معشوقه اسکار آیزاک، نیکول، نیز در کشتی ناپدید شده است.

بازسازی فضای مرده بازسازی فضای مرده

توپچی رایت صداپیشه اسکار آیزاک در فیلم Dead Space Remake است

استودیو Motive همیشه سعی کرده است تا بازیکنان و طرفداران را در جریان روند ساخت Dead Space Remake و پیشرفت های آن نسبت به نسخه اصلی قرار دهد. به این ترتیب استودیو جنبه هایی مانند طراحی صدا و جلوه های بصری بهبود یافته را در قالب پخش زنده چندگانه به نمایش گذاشت.

Roman Campus Oriola کارگردان نوآوری Dead Space Remake است و کارگردان Assassin’s Creed Valhalla Eric Baptist کارگردان این اثر است. استودیوی Motive قبلاً Star Wars: Squadrons را توسعه داده بود و Star Wars Battlefront II را با استودیوی DICE ساخته بود.

بازی Dead Space Remix از ابتدا با کمک موتور Frostbite ساخته شده است. سازندگان این اثر قول بهبود بسیاری از جنبه ها از جمله داستان، شخصیت ها و مکانیک بازی را دادند. Dead Space Remake همچنین دارای محتوای حذف شده از نسخه اصلی این اثر است و از ویژگی هایی استفاده می کند که در بازی های بعدی سری Dead Space معرفی شده است.

نظر شما در مورد تاریخ انتشار Dead Space Remake چیست؟ آیا مشتاقانه منتظر تجربه این شغل هستید؟ آیا فکر می کنید Dead Space Remix بتواند طرفداران نسخه اصلی و تازه واردان را راضی کند؟ به ما بگویید چه فکر می کنید.

منبع: Video Games Chronicle