منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Dead By Daylight Dating Sim با اولین تریلر و جزئیات به طور رسمی معرفی شد

Dead By Daylight Dating Sim با اولین تریلر و جزئیات به طور رسمی معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Dead By Daylight Dating Sim با اولین تریلر و جزئیات به طور رسمی معرفی شد

Dead By Daylight Dating Sim با اولین تریلر و جزئیات به طور رسمی معرفی شد

شبیه ساز دوستیابی Dead by Daylight در دست توسعه است و نه، این یک شوخی نیست. با تایید شایعات، توسعه دهنده Behavior Interactive رسما Hooked on You: A Dead by Daylight Dating Sim را معرفی کرد.

این یک رمان تصویری است که در جزیره قاتل اتفاق می‌افتد و شخصیت‌های شکارچی، شبح، روح و تله در آن بازی می‌کنند. تاریخ انتشار هنوز اعلام نشده است.

در حال پخش: به شما چسبیده است تریلر اعلامیه

“همراهان شما: چهار قاتل سکسی مرده که فقط می خواهند کمی عاشقانه زیر قیافه های قاتل خود داشته باشند. در قلب آنها معاشقه کنید، پیچش های تاریک را در طول راه آشکار کنید. آیا عشق واقعی را پیدا خواهید کرد، آیا دوست خواهید شد … یا تا حد مرگ هک خواهید شد؟ فقط شما می توانید تصمیم بگیرید.» در بخشی از توضیحات او آمده است.

Hooked on You توسط کلنل سندرز، استودیو سازنده بازی دوستیابی KFC I Love You ساخته شده است. این بازی به عنوان یک «تجربه مبتنی بر انتخاب تعاملی» توصیف می‌شود که به بازیکنان اجازه می‌دهد شخصیت‌های Dead by Daylight را در نوری جدید ببینند.

«هر قاتل دارای شخصیت بسیار متفاوتی در داستان است، که با قوی‌تر شدن رابطه شما همچنان آشکار می‌شود. و چه کسی می داند که در طول راه چه چیزی پیدا خواهید کرد؟ “توضیح ادامه می یابد.

هر کسی که Hooked on You را بخرد، “جذابیت جهانی استثنایی” و لباس های جدید برای قهرمان Dead by Daylight Jake Park دریافت خواهد کرد.

Hooked on You امروز به عنوان بخشی از ششمین سالگرد رویداد زنده Dead by Daylight معرفی شد، که طی آن Behavior همچنین از تغییراتی در سیستم پیشرفت برای کاهش آلودگی و آخرین فصل، Roots of Dread، که در ماه ژوئن عرضه می شود، رونمایی کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.