منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Dead By Daylight فصل جدیدی از Resident Evil، کراس اوور Attack On Titan را فاش می کند

Dead By Daylight فصل جدیدی از Resident Evil، کراس اوور Attack On Titan را فاش می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Dead By Daylight فصل جدیدی از Resident Evil، کراس اوور Attack On Titan را فاش می کند

Dead By Daylight فصل جدیدی از Resident Evil، کراس اوور Attack On Titan را فاش می کند

علاوه بر اعلام غافلگیرکننده یک مدل دوستیابی Dead By Daylight، ششمین سالگرد بازی ترسناک نیز خبرهایی از دو همکاری آینده برای این بازی را فاش کرد – اولین مجموعه Attack on Titan و دومین کاملاً جدید Resident Evil Head.

Dead By Daylight اولین بار سال گذشته این بار با فرانچایز کلاسیک ترسناک Resident Evil همکاری کرد و پنجمین سالگرد خود را با اضافه کردن بازماندگان جیل ولنتاین و لئون سی کندی و همچنین شخصیت شرور Nemesis در یک فصل بزرگتر از Resident Evil جشن گرفت. در حال حاضر Resident Evil اولین فرنچایزی خواهد بود که دو بار در Dead By Daylight ظاهر می شود، با یک فصل جدید مرتبط با عنوان Resident Evil Chapter: Project W.

در حالی که توسعه دهنده Behavior Interactive تایید نکرده است که چه شخصیت های جدیدی به عنوان بخشی از پروژه W معرفی خواهند شد، به اندازه کافی آسان است که فرض کنیم عنوان فصل به آلبرت وسکر شیطان صفت اشاره دارد. تنها چیزی که به طور رسمی اعلام شده این است که فصل جدید “شامل شخصیت های بیشتری از فرنچایز افسانه ای ترسناک خواهد بود.”

Behavior همچنین از مجموعه جدیدی از Attack on Titan خبر داد که اولین همکاری انیمه Dead by Daylight است. رابطه AoT کاملاً زیبایی شناختی است و شامل 10 لباس مختلف هم برای قاتلان و هم برای بازماندگان است که شخصیت های موجود را به عنوان شخصیت های مورد علاقه حمله به تایتان بازبینی می کند. لیست کامل هنوز فاش نشده است، اما شامل دوایت در نقش ارن، زارینا در نقش هانگ و اونی به عنوان تایتان زره پوش می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.