منو سایت

Dark Descent برای عرضه در سال 2023 معرفی شد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Dark Descent برای عرضه در سال 2023 معرفی شد

بازی Summer Game Fest در عناوین ترسناک و فضایی کم نداشت و شاهد بازی های علمی تخیلی در اشکال مختلف بودیم. یکی از شگفتی ها نیز ارائه شده است بیگانگان: تبار تاریک این یک سریال بیگانه بود که با تریلر مهیج و وحشتناکش طرفداران ترس را به وجد می آورد. آخرین بازی از سری Aliens به فیلم های اصلی نزدیک می شود و باید سال آینده طرفداران را بترساند.

Aliens: Dark Descent برای اولین بار در رویداد Summer Game Fast نمایش داده شد که تفاوت زیادی با عناوین قبلی مانند FireTeam Elite دارد و به فضای فیلم اصلی نزدیکتر است. تریلر که فضای ترسناک را به خوبی به تصویر می کشد. یک سرباز نیروی دریایی را نشان می دهد که با مافوق خود در مورد تجربیات وحشتناک صحبت می کند. سپس صحنه به سرعت به همان تجربیات برمی گردد و شاهد حضور یک موجود بیگانه با ظاهری ترسناک و هیجان زده هستیم. البته دوربین بازی در بالای صفحه قرار دارد و ما شاهد یک اثر تیمی هستیم.

معرفی صحنه به صحنه تا تریلر افتضاح به نظر می رسد و این دقیقا همان چیزی است که یک بازی بیگانه انتظار دارد. در سکانس های زیر گروهی از سربازان را در حال نبرد با زنومورف ها می بینیم و همچنین دشمن جدیدی را می بینیم که شبیه انسان است. اما با دیدن جزئیات متوجه می شویم که آنها نیز یک هیولا یا یک سایبورگ هستند. دشمنان بازی با جزئیات غیرعادی طراحی شده اند که عنصر ترس را تقویت می کند.

معرفی بازی Aliens: Dark Descent

تریلر معرفی Aliens: Dark Descent

به نظر می رسد داستان بازی بیگانه این بار جذاب تر از نسخه های قبلی خواهد بود. در پایان تریلر ملکه بیگانه را دیدیم. اگر به انتهای ویدیو دقت کرده باشید؛ می بینید که زبان و دندان از دهان زنومورف خارج می شود و در نتیجه اتفاقات وحشتناکی رخ می دهد. این امر، Aliens: Dark Descent را پس از مدت ها به فیلم اصلی نزدیک می کند و همان بازی را دریافت می کنیم که منتظرش بودیم.

Aliens: Dark Descent در سال 2023 منتشر خواهد شد و هنوز تاریخ دقیقی برای انتشار در دسترس نیست. گفتنی است بازی جدید از سری بیگانگان هم برای کنسول های نسل جدید و هم برای کنسول های نسل قبل عرضه می شود و البته پلتفرم کامپیوتر نیز فراموش نشده است. گفتنی است صفحه استیم بازی جدید نیز منتشر شده است و در ادامه می توانید عکس ها و اسکرین شات های بیشتری از این شوتر ترسناک را مشاهده کنید. طبق اطلاعات ارائه شده، شما نقش فرمانده تیم را بر عهده خواهید گرفت و به صورت تیمی با بیگانگان مبارزه خواهید کرد.

Dark Descent برای عرضه در سال 2023 معرفی شد

Aliens: Dark Descent به طور رسمی برای رایانه های شخصی و کنسول ها معرفی شد

یکی از قابلیت های جدید بازی Alines مدیریت منابع است که باید به صورت کاملا حرفه ای این کار را انجام دهید در غیر این صورت مغلوب دشمن خواهید شد. منتظر اطلاعات بیشتر در ماه های آینده باشید.

منبع: GamesRadar