منو سایت

Cyberpunk 2077 رکورد بازی Witcher 3 را شکست

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Cyberpunk 2077 رکورد بازی Witcher 3 را شکست

انیمه نتفلیکس Edegerunners تاثیر شگفت انگیزی بر تعداد بازیکنان در Cyberpunk 2077 داشت. در چند هفته گذشته شاهد رکوردهای مختلفی بوده ایم و طبق گزارش CD Projekt، روزانه یک میلیون نفر این بازی را انجام می دهند. جدیدترین اخبار بازی حکایت از شکستن رکورد تاریخی تعداد بازیکنان همزمان Witcher 3 دارد. Cyberpunk 2077 با گذشت دو سال از انتشار خود توانست بهترین عملکرد را نسبت به بازی قبلی این استودیو لهستانی ثبت کند.

به گفته BenjiSales، تحلیلگر معروف تجارت بازی های ویدیویی، تعداد بازیکنان همزمان Cyberpunk 2077 به 104827 نفر رسیده است، در این بین بالاترین رکورد بازی Witcher 3 حدود 103 هزار نفر است و این باعث شد رکورد قبلی جابجا شود. . تعداد بازیکنان همچنان در حال افزایش است و ممکن است دوباره این رکورد شکسته شود و شاهد رقم جدیدی باشیم.

انتشار به‌روزرسانی 1.6 Cyberpunk 2077 بهانه خوبی برای بازیکنان قدیمی و جدید بود تا خلاقیت سایبرپانک CD Project را امتحان کنند. تعدادی از بازیکنان قدیمی به این کار بازگشتند و در نهایت افراد زیادی از تخفیف اخیر استفاده کردند و بازی را خریدند. به روز رسانی جدید اکثر مشکلات را برطرف کرده و ویژگی های جدیدی را اضافه می کند. این آپدیت در کنار انیمه موفق نتفلیکس و تخفیف 50 درصدی، عوامل اصلی رکورد جدید هستند.

رکورد تعداد بازیکنان در Cyberpunk 2077

رکورد تعداد بازیکنان در Cyberpunk 2077

انیمه Edgerunners که هفته گذشته پخش شد، عمق جدیدی به شهر شب و فضای آن اضافه کرد. منتقدان به انیمه نمره های بالایی دادند و تماشاگران آن را دوست داشتند. بسیاری نوشتند که پس از تماشای انیمه، دنیای سایبرپانک سال 2077 را درک کردند و همین باعث شد دوباره به شهر شب سفر کنند. از طرف دیگر مددرها دست به کار شدند و شخصیت های انیمه را به بازی اصلی اضافه کردند. برای دانلود مدهای Cyberpunk 2077 می توانید به Nexus Mod مراجعه کنید.

پشت سر گذاشتن رکورد تاریخ در تعداد بازیکنان همزمان The Witcher 3 موفقیت قابل توجهی برای CD Projekt به حساب می آید. شروع ضعیف بازی بسیاری را ناامید کرد، اما استودیو نشان داده است که بازی آنها ارزش تجربه کردن را دارد. لازم به ذکر است که رقم فعلی فقط مربوط به نسخه استیم است و نمی دانیم چه تعداد از گیمرهای ایکس باکس و پلی استیشن نیز این بازی را تجربه کرده اند. آپدیت نسل نهم Cyberpunk 2077 در اوایل سال جاری منتشر شد و بازی را برای گیمرهای کنسول نیز قابل بازی کرد.

در پاسخ به رکورد اخیر، طراح بازی پاول سسکو از بازیکنان تشکر کرد. وی در صفحه توئیتر خود نوشت: از اینکه فرصتی دوباره به ما دادید بسیار متشکرم. انتشار افزونه Phantom Liberty می تواند رقم فعلی را به نقطه ای باورنکردنی برساند.

منبع: VGC