منو سایت

Cyberpunk 2077 بیش از هر بازی داستانی دیگری در استیم بازی می شود

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Cyberpunk 2077 بیش از هر بازی داستانی دیگری در استیم بازی می شود

آپدیت Edgerunners بازی Cyberpunk 2077 باعث شد بازیکنان زیادی این کار سایبرپانک را تجربه کنند. تعداد بازیکنان Cyberpunk 2077 در چند روز گذشته به اوج خود رسید و رکورد جدیدی را به نام خود ثبت کرد. پخش موفق انیمه بر اساس این سریال در نتفلیکس باعث شد تا افراد زیادی این بازی را خریداری کرده و شروع به بازی کنند. Cyberpunk 2077 بیش از هر بازی تک نفره دیگری در Steam انجام می شود و عناوین بزرگی مانند Elden Ring را شکست می دهد.

به گزارش پارسی گیم و طبق آمار وب سایت SteamDB تعداد بازیکنان همزمان Cyberpunk 2077 به بیش از 37 هزار نفر افزایش یافته است. این بازی توانسته است از تعداد بازیکنان Elden Ring، Destiny 2 و حتی GTA V پیشی بگیرد. تعداد بازیکنان از رکورد آگوست دو برابر شده است و دلیل آن نیز آپدیت اخیر است که ویژگی های جدیدی را اضافه کرده و بازی را بهبود بخشیده است. توسعه دهندگان قول داده اند ویژگی های بیشتری مانند تعقیب و گریز پلیس را اضافه کنند.

تعداد بازیکنان Cyberpunk 2077

رشد بازیکن Cyberpunk 2077

انیمه Cyberpunk Edgerunners یک موفقیت بزرگ برای نتفلیکس است. این انیمه مورد تحسین منتقدان قرار گرفت و بسیاری آن را از نظر جلوه های بصری و داستان سرایی تحسین کردند. تعدادی از افرادی که انیمه اخیر را تماشا کردند به این نتیجه رسیدند که دنیای Cyberpunk 2077 ارزش کاوش و خرید این بازی را دارد. این بازی از زمان انتشار خود راه زیادی را طی کرده و مشکلات اصلی آن برطرف شده است. لازم به ذکر است که انتشار آپدیت نسل بعدی بازی افراد زیادی را مشتاق تجربه آن کرده است.

CD Projekt در حال کار بر روی یک بسته الحاقی برای Cyberpunk 2077 است که بخش جدیدی را به Night City اضافه می کند و فعالیت های جدیدی را ارائه می دهد. این DLC داستانی قرار است محتوای نهایی بازی باشد، اما استودیو به این فرنچایز متعهد است و می‌خواهد بازی‌های بیشتری در این سری بسازد. اگرچه ارزش سهام CD Projekt نسبت به چند سال پیش کاهش یافته است، فروش 18 میلیون نسخه از Cyberpunk 2077 به خودی خود یک موفقیت تجاری بزرگ است.

توسعه دهندگان سری Cyberpunk در حال حاضر روی آینده سری Witcher کار می کنند. ساخت بازی Witcher 4 تایید شد و انتظار می رود آپدیت نسل بعدی The Witcher 3 در پایان سال جاری منتشر شود. این آپدیت علاوه بر PS5 و Xbox Series X/S برای PC نیز منتشر خواهد شد و بازی را زنده خواهد کرد. نظر شما در مورد افزایش تعداد بازیکنان در Cyberpunk 2077 چیست؟ آیا انیمه اخیر بر نظر شما تأثیر گذاشته است؟

منبع: GameSpot