منو سایت

Cuphead: آخرین غذای خوشمزه فقط 8 دلار است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Cuphead: آخرین غذای خوشمزه فقط 8 دلار است

Cuphead: آخرین غذای خوشمزه فقط 8 دلار است

Cuphead: The Delicious Last Course طلایی شد، Studio MDHR اطلاعیه ها در توییتر. DLC مورد انتظار در 30 ژوئن منتشر می شود و قیمت پایین آن با توجه به مدت زمانی که در حال توسعه است تا حدودی تعجب آور است. Last Course Delicious فقط 8 دلار آمریکا / 10 دلار کانادا / 8 یورو / 6.79 پوند هزینه دارد. با این حال، برای اجرای آن به بازی اصلی (20 دلار) نیاز دارید. در مجموع، شما قادر خواهید بود کل تجربه Cuphead را با کمتر از 30 دلار بازی کنید. به نظر می رسد یک معامله بزرگ است!

The Delicious Last Course پنج سال پس از انتشار نسخه اصلی برای بررسی های تحسین برانگیز در سال 2017 می آید. DLC که در E3 2018 رونمایی شد، ابتدا قرار بود در سال 2019 عرضه شود. بارها به تعویق افتاده است.

در حال پخش: بازی Cuphead: The Delicious Last Course توسط Ms. Chalice

DLC می بیند که Cuphead و Mugman به جزیره جدیدی منتقل می شوند تا به جام افسانه ای کمک کنند تا دوباره وارد دنیای زنده ها شود. به جای جمع‌آوری قرارداد برای روح رئیس‌ها، شخصیت‌ها باید موادی را فراهم کنند که می‌توان آن‌ها را تجزیه کرد و کیکی ساخت که خانم Chalis را برای همیشه به زندگی بازگرداند.

در طول پیش‌نمایش اخیر، ما خانم Challis را به‌عنوان یک شخصیت جدید قابل بازی دیدیم. چندین مزیت منحصر به فرد از جمله پرش دوبل و پاری دارد. شما می توانید به عنوان خانم چالیس در طول ماجراجویی جدید و همچنین در کمپین اصلی بازی کنید. علاوه بر شخصیت جدید قابل بازی، DLC چندین سلاح و جذابیت جدید اضافه خواهد کرد.

البته DLC شامل باس های جدید می شود. می‌توانید گیم‌پلی یکی از این باس‌های جدید، Mortimer Freeze را در ویدیوی بالا مشاهده کنید. استودیو MDHR گفت جزیره جدید بزرگتر از جزایر اصلی است.

Cuphead: The Delicious Last Course به صورت دیجیتالی در فروشگاه Xbox، PlayStation Store، Switch eShop، Steam و GOG در دسترس خواهد بود. نسخه های فیزیکی در تاریخ بعدی شروع می شود.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.