منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • Crystal Dynamics کنترل کامل راه اندازی مجدد بازی Perfect Dark را در دست گرفته است

Crystal Dynamics کنترل کامل راه اندازی مجدد بازی Perfect Dark را در دست گرفته است

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
Crystal Dynamics کنترل کامل راه اندازی مجدد بازی Perfect Dark را در دست گرفته است

اوایل این هفته از وضعیت بد استودیوی پرفکت دارک مطلع شدیم. استودیو Initiative، یکی از اعضای سابق استودیوهای سانتا مونیکا و ناتی دوگاس، وظیفه ساخت Perfect Dark جدید را بر عهده داشت. اما بیش از نیمی از توسعه دهندگان ارشد استودیو را ترک کرده اند و بازی در حال راه اندازی مجدد است. این امر مایکروسافت را بر آن داشت تا از استودیو کریستال داینامیکس، بازی ساز Tomb Raider کمک بگیرد و گزارش های جدید حاکی از آن است که این استودیو کنترل کامل روند توسعه بازی را در دست دارد.

به گزارش پارسی گیم و به نقل از اندی رابینسون گزارشگر رسانه VGC، The Initiative سهم کمتری از توسعه بازی را بر عهده گرفته و کنترل پروژه به توسعه دهندگان کریستال داینامیکس واگذار شده است. منابعی به رسانه ها اطلاع دادند که کنترل کامل بازی توسط کریستال داینامیکس استفاده می شود و استودیو Initiative تنها به تولید بازی کمک می کند. اخبار رسمی خلاف این را نشان داد.

Perfect Dark Studio Crystal Dynamics را مجددا راه اندازی کنید

راه اندازی مجدد Perfect Dark توسط Crystal Dynamics اجرا می شود

گزارش اخیر VGC نشان می دهد که 34 عضو استودیو Initiative سال گذشته استودیو را ترک کردند. این اطلاعات با مشاهده پروفایل لینکدین اعضای استودیو به دست آمد و افراد مهمی مانند دن نوبرگر و درو موری از تیم توسعه حذف شدند. این باعث شده است که تعداد اعضای استودیو به کمتر از 50 نفر برسد و اکنون تعداد اعضای ترک به 39 نفر رسیده است.

گزارش ها نشان می دهد که استودیوی توسعه Perfect Dark در وضعیت نامناسبی قرار دارد. تعدادی از کارمندان سابق گفتند که مدیریت به درخواست های آنها گوش نداده و نظرات آنها در روند توسعه جدی گرفته نشده است. مدیریت ضعیف توسعه دهندگان را ناراحت می کند در حالی که افراد قدیمی Perfect Dark را می سازند. اما هنوز نقشی در فرآیند تصمیم گیری ندارند.

Crystal Dynamics کنترل کامل راه اندازی مجدد بازی Perfect Dark را در دست گرفته است

تریلر فیلم The Perfect Dark در مراسم The Game Awards 2020 منتشر شد

مدیر استودیو Initiative بیانیه ای صادر کرده و مشکلات جهانی ناشی از اپیدمی Crown را عامل تاخیرها و مشکلات فعلی می داند و معتقد است که اعضای فعلی می توانند با پیشرفت ها هماهنگی داشته باشند و افزودن اعضای جدید اطلاعات مهمی از Perfect Dark در اختیار بازیکنان قرار می دهد. صحبت های مدیر استودیو با گزارش منتشر شده همخوانی ندارد و تصاحب Crystal Dynamics در مورد توسعه بازی نشان از وضعیت نامناسب بازی دارد.

با توجه به اینکه توسعه دهندگان کلیدی Perfect Dark دیگر در استودیو نیستند. شروع مجدد بازی در دستان استودیو جدید ادامه دارد و انتشار ضعیف انتقام جویان مارول نشانه خوبی برای آینده Perfect Dark نیست.

منبع: TheGamer