منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • CodeSpark Academy یک راه سرگرم کننده برای آموزش اصول برنامه نویسی به بچه ها ارائه می دهد

CodeSpark Academy یک راه سرگرم کننده برای آموزش اصول برنامه نویسی به بچه ها ارائه می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CodeSpark Academy یک راه سرگرم کننده برای آموزش اصول برنامه نویسی به بچه ها ارائه می دهد

CodeSpark Academy یک راه سرگرم کننده برای آموزش اصول برنامه نویسی به بچه ها ارائه می دهد

برای علاقه‌مندی بچه‌ها به فناوری هیچ‌وقت زود نیست، و این برنامه کاهش یافته CodeSpark، سرگرمی و الهام بخشی را برای توسعه‌دهندگان فردا آسان می‌کند. با تخفیف تا 10 دلار (یا 18 دلار برای دو حساب) آکادمی CodeSpark به کودکان 4 تا 9 ساله کمک می کند تا اصول کدنویسی را با راه رفتن در یک سری معماهای منطقی که به صورت بازی های رنگی پنهان شده اند، بیاموزند.

تا زمانی که کودک پیش دبستانی شما Stardew Valley بعدی را با CodeSpark Academy توسعه دهد، بسیاری از مفاهیم اساسی را که در دنیای برنامه نویسی حیاتی هستند، یاد خواهد گرفت. به عنوان مثال، این برنامه انواع بازی ها و پازل هایی را ارائه می دهد که در مورد توالی، حلقه، عبارات شرطی و منطق بولی بحث می کنند.

هر حساب کاربری با دسترسی نامحدود سه ماهه به تمام محتوای آن ارائه می شود. اگر به یک حساب دوم نیاز دارید، می توانید این دو را با قیمت تخفیف 18 دلاری ترکیب کنید. CodeSpark Academy می تواند بر روی iOS، Android، FireOS و PC اجرا شود. محتوای جدید هر ماه منتشر می شود، بنابراین مطمئناً چیز جالبی در طول این اشتراک سه ماهه توجه فرزند شما را به خود جلب می کند.

اگر شما شما بیشتر از فرزندانتان به برنامه نویسی علاقه دارید، حتما این را بررسی کنید قرارداد جدید از ZENVA، که 15 ساعت کار درسی را در یک بسته 30 دلاری ترکیب می کند. در بسته گنجانده شده است، کلاس هایی را خواهید دید که توسعه بازی را با Godot، Unreal و Unity پوشش می دهند – و برخلاف CodeSpark Academy، این بسته دسترسی مادام العمر به محتوای آن را ارائه می دهد.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.