منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • CoD: Warzone Season 4 تغییرات نقشه: POI به روز شده Caldera و شهر ذخیره سازی

CoD: Warzone Season 4 تغییرات نقشه: POI به روز شده Caldera و شهر ذخیره سازی

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Warzone Season 4 تغییرات نقشه: POI به روز شده Caldera و شهر ذخیره سازی

Call of Duty فصل 4 هم‌اکنون با به‌روزرسانی Mercenaries of Fortune در Warzone پخش می‌شود و علاوه بر نقشه جدید Keep Fortune، Caldera تغییرات عمده‌ای در منظره دریافت کرده است. در اینجا چند مکان وجود دارد که ممکن است بخواهید در بازی بعدی Warzone خود از آنها بازدید کنید.

Caldera تم های جزیره جمجمه را از رویدادهای گودزیلا و کینگ کنگ در فصل 3 از دست داد، زیرا استخوان های هیولایی Dig Site به طور کامل حفاری شده و از منطقه خارج شدند. فصل 4 Mercenaries of Fortune همچنین مناطق کوچکی از جنگل را برای چند مکان کوچک برای اردوگاه های مزدور پاک می کند و فرصت های غارت را در این گروه های کوچک چادر فراهم می کند.

همچنین شایان ذکر است که فصل 4 تغییرات شدیدی را در نقشه Caldera به ارمغان می آورد، از جمله افزایش چشمگیر دید با حذف 50 درصد از پوشش گیاهی جزیره. احتمالاً متوجه خطوط دید بسیار واضح تری خواهید شد، زیرا بسیاری از درختچه ها و گیاهان کوچک خراشیده شده اند.

Storage Town برمی گردد

شهر ذخیره سازی
شهر ذخیره سازی

یکی از محبوب ترین مکان های Caldera برای فصل 4 احتمالاً اضافه شدن Storage Town است که در ابتدا مکانی محبوب برای پخش نقشه قدیمی Verdansk بود. چیدمان این شهر انباری آوانگارد عمدتاً دقیقاً با نمونه اصلی است و شما این مکان به یاد ماندنی را در تپه ای در جنوب غربی معدن پنهان خواهید کرد.

سرمایه، پایتخت

تغییر سرمایه به پشت بام
تغییر سرمایه به پشت بام

Caldera’s Capital با راه های جدیدی برای عبور از ساختمان های شهر به روز شده است. اکنون داربست‌ها و پل‌هایی وجود دارد که ساختمان‌ها را به هم متصل می‌کند تا دسترسی آسان‌تر به پشت بام‌ها و درگیر کردن بازیکنان در نبرد وجود داشته باشد.

سایت دیگ

سایت دیگ
سایت دیگ

سایت حفاری Caldera که قبلا پر از استخوان های هیولا بود، اکنون به روز شده است تا نشان دهد استخوان ها حفاری شده اند. این تغییر در فصل 4 پوشش کمتر و خطوط دید واضح تری را برای کسانی که انصراف می دهند ارائه می دهد.

انبار مهمات

کشتی اسکله خشک آرسنال
کشتی اسکله خشک آرسنال

برای فصل 4، آرسنال کالدرا یک کشتی به اسکله خشک منطقه که زمانی خالی بود اضافه می کند. این کشتی فرصت های جدید غارت و تعهدات نزدیک بالقوه را ارائه می دهد.

اوج

قله با منطقه صنعتی مجاور
قله با منطقه صنعتی مجاور

Caldera’s Peak با ظاهر مستحکم جدید فصل 3 بازسازی اساسی شد، اما به نظر می رسد فصل 4 به بهبود منطقه ادامه دهد. نردبان‌های جدیدی اضافه شده‌اند تا مانور دادن در اطراف منطقه آسان‌تر شود، و اگرچه این یک POI اصلی نیست، یک بخش صنعتی جدید درست در شمال قله اضافه شده است تا فرصت‌های غارت بیشتری را به منطقه ارائه دهد.

بارانداز

اسکله ها آب را برداشتند
اسکله ها آب را برداشتند

در حالی که اسکله ها از نظر ساختار ساختمانی تقریباً یکسان هستند، چشم انداز منطقه اکنون آسان تر است و با حذف آب از جزیره، خطوط دید واضح تری دارد. بسیاری از آب Caldera در طول فصل 4 تخلیه شد، که در داستان به عنوان خشکسالی ناشی از موج گرمای اخیر ارائه شده است. این تغییر بیشتر در اسکله ها قابل توجه است، اما همچنین انتظار می رود رودخانه ها و دریاچه ها در سراسر جزیره خشک شوند.

دسترسی به پناهگاه

پناهگاه زیرزمینی
پناهگاه زیرزمینی

هر هفت دریچه Caldera هنوز در فصل 4 باز هستند، اما در حال حاضر تحت کنترل مزدوران NPC هستند و برای دسترسی به آنها به یک آیتم کارت کلید نیاز دارید. می‌توانید با قرار دادن یک کالا در جعبه‌های تحویل، به عنوان پاداش برای انجام قراردادها، یا با گرفتن یکی از دشمنان مرده، یک کارت کلید به‌طور تصادفی دریافت کنید. هنگامی که پناهگاه را با یک کارت کلید باز می‌کنید، می‌توانید مانند فصول گذشته با انبوهی از پول، سلاح‌های کمیاب، تجهیزات و موارد دیگر از طاق غارت انتظار داشته باشید.

همچنین مهم است که توجه داشته باشید که کارت کلید به بازیکنی که آن را می گیرد بسته می شود و فقط یک بار در هر هفت مکان قابل استفاده است. اگر برای یافتن همه دریچه ها به کمک نیاز دارید، در اینجا راهنمای ما برای مکان یابی دریچه های Caldera است.

اگر به دنبال پیشنهادهایی برای مزایا هستید، در اینجا برخی از بهترین مزایای استفاده برای Warzone آورده شده است. ما همچنین راهنمای سلاح های قدرتمندی داریم که می توانید در بازی بعدی خود امتحان کنید.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.