CoD: Warzone Season 3 پاداش‌های گرفتن و نوع قرارداد جدیدی را اضافه می‌کند

CoD: Warzone Season 3 پاداش‌های گرفتن و نوع قرارداد جدیدی را اضافه می‌کند

CoD: Warzone Season 3 پاداش‌های گرفتن و نوع قرارداد جدیدی را اضافه می‌کند

فصل 3 Call of Duty در 27 آوریل وارد Warzone می شود و نه تنها تغییرات قابل توجهی در نقشه Caldera ایجاد می کند، بلکه نبرد سلطنتی نیز نوع جدیدی از قرارداد و امتیازات غنیمت دریافت می کند.

اکتیویژن فاش کرده است که نوع جدیدی از قرارداد با Warzone در راه است. فصل 3 یک قرارداد خرابکاری ارائه می دهد که به بازیکنان یک هدف برای یک وسیله نقلیه زرهی می دهد. این کامیون‌های زره‌دار شبیه به حالت‌های قبلی مانند Armored Royale هستند و سلامتی و صندلی توپچی را افزایش می‌دهند. حذف وسیله نقلیه مورد نظر در مدت زمان تعیین شده، پاداش نقدی، افزایش سطح قرارداد و توانایی استقرار یک کامیون زرهی برای استفاده خود را برای بازیکنان به همراه خواهد داشت.

برای تماشای فیلم ها به مرورگری با جاوا اسکریپت فعال نیاز دارید.

آیا می خواهید این تنظیم را برای همه دستگاه های خود به خاطر بسپارید؟

ثبت نام کنید یا وارد شوید

لطفاً از مرورگر ویدیوی HTML5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با عرض پوزش، شما به این محتوا دسترسی ندارید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای تماشای این ویدیو وارد کنید

با کلیک بر روی “ورود”، با GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و سیاست حفظ حریم خصوصی

در حال پخش: Call of Duty: Warzone – تریلر فیلم Operation Monarch فصل سوم

آوردن وسایل نقلیه زرهی قدرتمند به Caldera به این معنی است که بازیکنان می خواهند بهترین تجهیزات را برای زنده ماندن داشته باشند و اکنون فصل 3 روش جدیدی را برای بازیکنان اضافه می کند تا از مزایای خود بهره ببرند. این مزایا به عنوان طعمه به Caldera اضافه می‌شود، اما Activision می‌گوید یافتن قطره‌های افسانه‌ای این طعمه‌ها دشوار خواهد بود.

امتیازات زیر به عنوان یک طعمه نادر افسانه ای یافت می شود:

  • سخت در نبردها
  • مهندس
  • اضطراب بالا
  • سهام را دوباره پر کنید
  • سخت شده
  • تعمیر سریع
  • پاک کننده
  • پوینتمن (انحصاری برای سرقت)

این آیتم‌های لوت همان گزینه‌های امتیازی هستند که بازیکنان می‌توانند هنگام ایجاد هزینه‌های سفارشی خود از بین آن‌ها انتخاب کنند، اما اکنون برای دریافت آن‌ها نیازی به گرفتن افت بار خود ندارند. همچنین به بازیکنان این امکان را می‌دهد که امتیازات بیشتری فراتر از سه مورد را در حجم کاری خود تجهیز کنند، به این معنی که اگر بازیکن بپذیرد که به اندازه کافی خوش شانس است که همه آنها را در یک مسابقه بیابد، می‌تواند هر هشت مزیت را به طور همزمان تجهیز کند.

امتیازات اضافی و کامیون های زرهی احتمالا مفید خواهند بود، زیرا فصل 3 باید گودزیلا و کینگ کونگ را برای نبرد حماسی به Caldera بیاورد. تایتان های هالیوود قرار است با عملیات Monarch در 11 مه وارد شوند.

علاوه بر این، آپدیت فصل 3 Vanguard هم اکنون زنده است. به‌روزرسانی فصلی سرانجام ضد تقلب Ricochet را به Warzone در Vanguard در تلاش برای کاهش تقلب اضافه می‌کند. یکی دیگر از موارد مورد انتظار دیگر با تجهیزات جدید Trophy System به Vanguard رسید. این دستگاه در نهایت به عنوان گزینه ای برای ارتقا جعبه ونگارد اضافه شد، اما بازیکنان برای شروع استفاده از آن باید یک چالش باز کردن قفل را تکمیل کنند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.