منو سایت

CoD: Warzone Operation Monarch Home و جزئیات رویداد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Warzone Operation Monarch Home و جزئیات رویداد

CoD: Warzone Operation Monarch Home و جزئیات رویداد

Call of Duty فصل 3 یکی از بزرگترین رویدادهای تا به حال در Warzone را معرفی می کند، با عملیات Monarch که گودزیلا و کینگ کونگ را به نبرد Caldera می آورد. در اینجا همه چیزهایی است که باید در مورد این رویداد به اندازه هیولا بدانید.

زمان شروع رویداد عملیات Monarch

عملیات Monarch در Warzone قرار است در تاریخ 11 می در ساعت 9:00 PT / 12:00 ET آغاز شود، و در حالی که تاریخ پایان نامشخص است، بازیکنان احتمالاً می توانند انتظار داشته باشند که این رویداد حداقل یک هفته طول بکشد.

در حال پخش: تریلر Call of Duty: Warzone – Operation Monarch

جزئیات رویداد

فصل 3 در 27 آوریل با به‌روزرسانی‌های نقشه با موضوع Caldera آغاز می‌شود تا برای ورود گودزیلا و کینگ کونگ آماده شود. بازیکنان اکنون می‌توانند استخوان‌های هیولایی را پیدا کنند که در محل جدید حفاری سایت جدید اضافه شده است، تبر غول پیکر کینگ کونگ که از زمین نزدیک استراحتگاه بیرون زده است، و بسیاری از ارجاعات و نمادهای کوچک مربوط به Monarch، سازمان علمی مرموز، ارائه شده در 2014. گودزیلا.

اکتیویژن تا حد زیادی جزئیات Monsterverse را مخفی نگه داشته است، اما ناشر فاش کرده است که Operation Monarch یک حالت بازی جدید را برای Warzone معرفی خواهد کرد. حالت زمان محدود در یک لیست پخش با چهارتایی پخش خواهد شد که بر اساس چندین تجربه کلاسیک در نبرد سلطنتی با “پیچ و تاب به اندازه تیتانیوم” خواهد بود.

اپراتورهای بسته در موضوع گودزیلا و کینگ کنگ

بازیکنانی که می خواهند کمی پول خرج کنند می توانند بسته های لوکس را از اپراتورها از جمله پوسته های گودزیلا و کینگ کنگ خریداری کنند.

The Tracer Pack: Godzilla Reactive Mastercraft اکنون قبل از عملیات Monarch در دسترس است. بسته 9 موردی با 2400 امتیاز CoD (20 دلار) در دسترس است. همراه با پوست گودزیلا گیلی، تفنگ تهاجمی نفس گودزیلا و مسلسل سبک آلفای بیدار، تکمیل گوجیرا استامپ و موارد دیگر.

با راه اندازی عملیات Monarch، کینگ کنگ بسته خاص خود را دریافت خواهد کرد. The Tracer Pack: Kong یک بسته 9 موردی است که شامل سه طرح از سلاح های کمیاب افسانه ای است: تفنگ تک تیرانداز معبد کنگ و تفنگ دستی Skull Island Shaker که ردیاب های سبز را در جنگل شلیک می کند و نسخه ای از Skål Crusher “cool” اسلحه. بقیه بسته کنگ شامل یک لمس نهایی، اسپری، طلسم اسلحه، نشان متحرک و یک نمایش انحصاری پیشتاز است.

آلبوم عکس

در نهایت بسته سوم Tracer Pack با 9 عنصر: Mechagodzilla است که شامل پوسته اپراتور Mechagodzilla برای Constanze است. بسته Mechagodzilla با هشت مورد دیگر از جمله MVP Highlight و Highlight به عنوان آیتم های انحصاری Vanguard عرضه می شود.

بسته‌های Kong و Mechagodzilla نیز باید همان قیمت بسته Godzilla در 2400 امتیاز CoD (20 دلار) در هر بسته باشند.

در خبرهای دیگر، لوگوی Modern Warfare 2 به تازگی فاش شده است، و در اینجا همه چیزهایی است که در مورد نسخه آتی بازی Infinity Ward’s Call of Duty: Modern Warfare 2 می دانیم. قبلاً اعلام شده بود که Warzone 2 به همراه Call of Duty امسال در حال توسعه است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.