منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • CoD: Warzone And Vanguard Season 2 Reloaded حالت جدید، سلاح‌ها و به‌روزرسانی‌های نقشه را اضافه می‌کند

CoD: Warzone And Vanguard Season 2 Reloaded حالت جدید، سلاح‌ها و به‌روزرسانی‌های نقشه را اضافه می‌کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Warzone And Vanguard Season 2 Reloaded حالت جدید، سلاح‌ها و به‌روزرسانی‌های نقشه را اضافه می‌کند

این یک هفته بسیار مهم برای Call of Duty است، زیرا رویداد مورد انتظار فصل 2 Reloaded در 23 مارس برای Vanguard و Warzone آغاز می شود. قبل از انتشار، اکتیویژن یک نمای کلی از آنچه را که باید انتظار داشت ارائه کرد، و این مقدار زیادی است، شامل اپراتورهای جدید، نقشه های بیشتر، وسایل نقلیه بیشتر، سلاح های بیشتر و اسنوپ داگ به عنوان یک شخصیت بازی.

Vanguard و Warzone در زمان‌های مختلف به‌روزرسانی می‌شوند – برای اطلاعات بیشتر به داستان GameSpot برای فصل 2 Reloaded مراجعه کنید.

در حال پخش: فصل دوم – آتش سریع Call of Duty: Vanguard & Warzone

به روز رسانی Warzone

با شروع با Call of Duty: Warzone، جزیره Rebirth بزرگترین به‌روزرسانی نقشه خود را از زمان راه‌اندازی دریافت می‌کند و از نظر بصری نیز متفاوت به نظر می‌رسد، با آسمان‌های آفتابی‌تر و صاف‌تر که به دید کمک می‌کند. بسیاری از نقاط مورد علاقه جدید اضافه یا به روز شده اند، از جمله Stronghold و یک مکان کاملاً جدید به نام Dock.

در Dock، بازیکنان دو کشتی تحویل بزرگ جدید پیدا می‌کنند که بازیکنان می‌توانند برای یافتن و باز کردن موارد موجود در جعبه‌های تحویل، آنها را کشف کنند. بازیکنان می توانند برای دسترسی به کشتی ها از روی پل عبور کنند یا برای دسترسی به حرکات پارکور انجام دهند. یا ممکن است از بالا بیفتند.

Warzone همچنین حالت‌های Payload، Blood Money و Resurgence Solo را از طریق لیست‌های پخش هفتگی، که میزبان حالت‌های کلاسیک Rebirth نیز خواهند بود، برمی‌گرداند. همچنین رویدادی به نام Rebirth Island Reinforced برگزار می‌شود که جوایز ویژه‌ای را ارائه می‌کند.

شرحی ارائه نشده است

آوانگارد

در بازی Call of Duty: Vanguard، بازیکنان می توانند منتظر یک حالت 12v12 جدید به نام مسابقه تسلیحاتی باشند. این حالت روی یک نقشه مقیاس جدید تنظیم شده است و از بازیکنان می‌خواهد تا پایگاه‌ها را بگیرند و نگه دارند. Vanguard همچنین وسایل نقلیه جدیدی از جمله موتور سیکلت، حمل و نقل چهار نفره CD12 و تانک قدرتمند را معرفی می کند.

فصل 2 Reloaded همچنین جوایز جدیدی را برای بازی‌های رتبه‌بندی شده معرفی می‌کند، در حالی که حالت زامبی پیمان‌های جدید و توانایی توقف طولانی‌مدت را دریافت می‌کند.

اپراتورهای جدید

شرکت‌های جدید شامل Call of Duty: Warzone و Vanguard در به‌روزرسانی فصل دوم Reloaded، از جمله Gustavo Dos Santos و Snoop Dogg فوق‌الذکر هستند.

اکتیویژن گفت: “گوستاوو برای انتقال این اطلاعات به میهن خود بازگشت، سپس به کبراهای سیگاری (همچنین به عنوان نیروی اعزامی برزیل شناخته می شود) پیوست تا به یک قهرمان واقعی در شمال ایتالیا تبدیل شود.” “او ترجیح می دهد از سلاح های CQB استفاده کند، به خصوص نمونه اولیه Armaguerra 43 که در طول اقامت خود در مدیترانه با آن تسلط پیدا کرد. تنها چیزی که از هوش او تیزتر است، دقت مرگبار او در تمام سلاح ها است.”

در مورد اسنوپ، او واقعا نیازی به معرفی ندارد. این رپر و بازیگر نمادین در 19 آوریل به عنوان بخشی از بسته 10 عنصری وارد می شود – اطلاعات بیشتر در مورد بسته اپراتور Snoop Dogg را اینجا بخوانید.

Armaguerra 43 SMG در فصل 2 Reloaded در وسط فصل عرضه می شود و سریع ترین SMG تیراندازی در Warzone و Vanguard است. نه تنها این، بلکه برد موثر آن نیز بهتر است. برای متعادل کردن آن، Armaguerra 43 دارای قابلیت پس زدن زیاد و آسیب کم است. بازیکنان می توانند با انجام یک چالش یا خرید مستقیم اسلحه جدید در زمانی که به جایی در فصل 2 Reloaded رسید، قفل آن را باز کنند.

برای اطلاعات بیشتر در مورد فصل 2 Reloaded، حتما پست وبلاگ Activision را کامل بخوانید.

پخش فصل 2 Reloaded درست پس از آن صورت می گیرد که Activision 90000 بازیکن را از بازی های Call of Duty محروم کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.