منو سایت

CoD: Warzone 4/20 را با حالت زمان محدود Wacky جشن می گیرد

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Warzone 4/20 را با حالت زمان محدود Wacky جشن می گیرد

CoD: Warzone 4/20 را با حالت زمان محدود Wacky جشن می گیرد

Call of Duty: Warzone یک لیست پخش ویژه برای نبرد سلطنتی اضافه کرده است تا به بازیکنان کمک کند تا 4/20 را جشن بگیرند. این حالت با زمان محدود، چند تغییر عجیب و غریب در تجربه عادی معمول نبرد سلطنتی ایجاد می کند، اما فقط برای یک روز در دسترس است.

رژیم با زمان محدود “Totally Normal Battle Royale” در 20 آوریل وارد Warzone شد که به عنوان یک لیست پخش سه نفره در Caldera در دسترس است. اگرچه نرم‌افزار Raven توضیح نداده است که این لیست پخش با زمان محدود چگونه کار می‌کند، اما به نظر می‌رسد این حالت بسیار شبیه حالت روز اول آوریل اخیر است که آسیب‌های ناشی از چتربازی و سقوط را از بین می‌برد. استارترها و مواد منفجره نیز با انفجارهایی که بازیکنان را به جای کشتن آنها به عقب پرتاب می کند، متفاوت عمل می کنند.

در حال پخش: COD: Vanguard & Warzone – تریلر فیلم Classified Arms برای فصل سوم

لیست پخش Totally Normal Battle Royale تا ساعت 12 بامداد PT / 3 بامداد به وقت شرقی در 21 آوریل برای بازیکنان در دسترس خواهد بود. لیست پخش تعطیلات زمانی می رسد که فصل دوم Call of Duty آغاز می شود، و Activision قبلاً چندین تیزر منتشر کرده است که نشان می دهد ممکن است گودزیلا و دیگر جانوران هالیوود به زودی به Caldera برسند. Call of Duty Season 3: Classified Arms قرار است در 27 آوریل آغاز شود و در اینجا همه چیزهایی است که تا کنون درباره به‌روزرسانی‌های فصلی برای Vanguard و Warzone می‌دانیم.

علاوه بر این، یک به‌روزرسانی زودتر در 20 آوریل به Warzone رسید تا مشکل پیشرفت نبرد را حل کند. به عنوان یک امتیاز اضافی، Raven Software اعلام کرده است که توکن‌های XP به بازیکنانی که در فصل دوم وارد می‌شوند اهدا می‌شود، بنابراین بازیکنان می‌خواهند مطمئن شوند که برای دریافت جوایز وارد سیستم می‌شوند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.