منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • CoD: Warzone 2.0 با Warzone 1 وجود خواهد داشت و موجودی و پیشرفت جداگانه ای را ارائه می دهد.

CoD: Warzone 2.0 با Warzone 1 وجود خواهد داشت و موجودی و پیشرفت جداگانه ای را ارائه می دهد.

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Warzone 2.0 با Warzone 1 وجود خواهد داشت و موجودی و پیشرفت جداگانه ای را ارائه می دهد.

CoD: Warzone 2.0 با Warzone 1 وجود خواهد داشت و موجودی و پیشرفت جداگانه ای را ارائه می دهد.

در جریان رونمایی رسمی بازی Call of Duty: Modern Warfare 2 در 8 ژوئن، اکتیویژن جزئیات زیادی را در مورد دنباله بعدی Warzone ارائه کرد، از جمله تأیید اینکه نسخه موجود بازی رایگان Battle Royale باقی خواهد ماند.

اکتیویژن فاش کرده است که دنباله Warzone شامل سلاح‌ها، وسایل نقلیه، تجهیزات و مکانیک‌های جدید Call of Duty: Modern Warfare 2 می‌شود. حرکت جدیدی در حال معرفی است و بازیکنان می‌توانند شنا کنند و نبردهای زیر آب را تجربه کنند و همچنین انتخاب کنند. بین غواصی و سر خوردن در خشکی ناشر یک نمای اولیه از Modern Warfare 2 را به ما ارائه داد و در اینجا تمام جزئیات و مکانیزم های جدید بازی را که در هر دو بازی ارائه می شود، از جمله هوش مصنوعی پیشرفته تر و تغییرات Gunsmith را بررسی می کنیم.

در حال پخش: پیش نمایش Modern Warfare 2 – بزرگتر، کوچکتر، کمتر بحث برانگیز و آب Moiré!

با این حال، هیچ کس نباید مجبور شود به این بازی جدید Warzone مهاجرت کند تا اصلاحات خود را برای نبرد سلطنتی دریافت کند. بازیکنان می‌توانند انتخاب کنند که آیا می‌خواهند تمام زنگ‌ها و سوت‌های جدیدی را که با Modern Warfare 2 و دنباله Warzone ارائه می‌شود، بخواهند یا می‌خواهند از تکرار فعلی Warzone لذت ببرند. با این حال، انتخاب به‌روزرسانی به Warzone 2.0 می‌تواند به معنای پشت سر گذاشتن تمام پوسته‌ها و استتار باشد.

Activision گفت: “برای ارائه کامل این تجربه پیشرفته، Warzone 2.0 شامل محتوا و سیستم های جدید برای Modern Warfare 2 با پیشرفت و موجودی کاملاً جدید می شود.” “Warzone امروز به عنوان یک تجربه جداگانه ادامه خواهد یافت که شامل ادامه پیشرفت و موجودی بازیکنان در این تجربه Warzone خواهد بود.”

اگرچه اکتیویژن به صراحت نمی گوید که بازیکنان قادر به انتقال پوسته یا سایر لوازم آرایشی نخواهند بود، به نظر می رسد که موجودی بازی قدیمی Warzone به Warzone 2.0 جدید منتقل نخواهد شد. این بدان معناست که بازیکنان پوسته‌های گران قیمت و نقاشی‌های اسلحه‌های خود را از دست نخواهند داد، اما احتمالاً برای استفاده از آن‌ها باید بازی قدیمی Warzone را اجرا کنند.

اگر تمام تجهیزات آرایشی و بهداشتی هنوز در گذشته Warzone باقی مانده است، این نباید چندان شگفت‌انگیز باشد. بسیاری از مشکلات Warzone از زمان ادغام با Vanguard ناشی از این واقعیت است که این بازی با محتوای سه عنوان جداگانه Call of Duty پر شده است. قبلاً در مصاحبه با لانچر واشنگتن پست، یکی از توسعه دهندگان Warzone در مورد موضوعات لوازم آرایشی و عواقب بحث کرد و گفت که مدیریت موجودی در نبرد سلطنتی مشکل ساز می شود.

همچنین لازم به ذکر است که بازیکنان احتمالاً باید فضای ذخیره سازی زیادی داشته باشند تا هر دو نسخه Warzone را در فاصله بازو نگه دارند، که می تواند برای بازیکنان کنسول کمی آزاردهنده باشد. حفظ یک بازی با اندازه بزرگ مانند Warzone فعلی که به پیوست های بازی Modern Warfare 2019 و Vanguard نیاز دارد، به خودی خود فضای ذخیره سازی زیادی دارد. افزودن یک بازی کاملاً جدید Warzone و Modern Warfare 2 به معنای اختصاص فضای هارد دیسک زیادی برای بازی های Call of Duty است.

همچنین اعلام شده است که ضد کلاهبرداری Call of Duty در روز اول برای دو نسخه Modern Warfare 2 و Warzone 2.0 منتشر خواهد شد. ناشر همچنین به طور مبهمی از این که یک حالت sandbox جدید و یک «فضای بازی» کاملاً جدید در Warzone 2.0 با اطلاعات بیشتر به راه‌اندازی نزدیک‌تر می‌آید، اذیت می‌شود.

توسعه این دنباله Warzone توسط Infinity Ward همراه با Raven Software هدایت می شود. اکتیویژن تاریخ عرضه Warzone 2.0 را اعلام نکرده است، اما گفته است که دنباله آن «به زودی» پس از انتشار Modern Warfare 2 در 28 اکتبر منتشر خواهد شد.

انتظار می‌رود اطلاعات بیشتری درباره Call of Duty: Modern Warfare 2 فاش شود و اکتیویژن قصد دارد یک سطح کمپین برتر را در طول جشنواره بازی تابستانی ارائه کند. علاوه بر این، در اینجا شایعات و جزئیات اضافی که تاکنون در مورد Warzone 2 می دانیم وجود دارد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.