منو سایت

CoD: Warzone و Vanguard فصل 3 جزئیات نقشه رویداد Godzilla

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Warzone و Vanguard فصل 3 جزئیات نقشه رویداد Godzilla

CoD: Warzone و Vanguard فصل 3 جزئیات نقشه رویداد Godzilla

اکتیویژن از نقشه راه Call of Duty برای فصل 3 برای Vanguard و Warzone پرده برداری کرده است که شامل Operation Monarch با محوریت گودزیلا و کینگ کنگ است. فصل 3 در 27 آوریل از راه خواهد رسید، پر از اپراتورهای جدید، سلاح ها، پاس جنگی جدید و موارد دیگر.

عملیات Monarch در 11 مه آغاز شد و گودزیلا و کینگ کونگ را به مبارزه با یکدیگر در جزیره Caldera در Warzone هدایت کرد. در حالی که این رویداد هنوز فاصله زیادی دارد، Activision از تغییرات نقشه و رازهایی که برای آماده شدن برای ورود این غول‌های هالیوود به Caldera فاش می‌کند، آزرده خاطر می‌شود. علاوه بر این، یک مکان جدید برای گولاگ برای فصل 3 وجود خواهد داشت.

در حال پخش: COD: Vanguard & Warzone – تریلر فیلم Classified Arms برای فصل سوم

فصل 3 Classified Arms همچنین مجموعه جدیدی از اپراتورها را برای Vanguard و Warzone با Task Force Harpy معرفی خواهد کرد. و مانند همیشه، پاس رزمی فصل 3 شامل 100 سطح محتوای جدید، با دو اسلحه جدید DLC در سطوح رایگان خواهد بود.

فصل 3 Vanguard نقشه های چندنفره جدیدی اضافه می کند. Mayhem یک کارت کوچک در هنگام عرضه خواهد بود، در حالی که Sphere کارت کوچک دیگری است که در اواخر فصل عرضه می شود. یکی دیگر از موارد مهم اضافه شده به بازی چند نفره، تجهیزات سیستم Trophy است که به عنوان یک ارتقاء میدان جدید به ونگارد می آید که به بازیکنان این امکان را می دهد تا از طریق تجهیزات مرگبار و تاکتیکی فراوان ونگارد به جلوگیری از مرگ کمک کنند. سیستم Trophy تجهیزاتی مانند نارنجک های ترکش، بمب های چسبنده و نارنجک های خیره کننده را در حالی که هنوز در هوا هستند رهگیری می کند.

در سمت زامبی، بازیکنان می‌توانند منتظر چالش‌ها و چالش‌های فصلی بیشتری برای باز کردن سلاح‌های DLC برای ورود به فصل 3 باشند. متأسفانه، کارت جدیدی تا زمانی در فصل 4 در Zombies در دسترس نخواهد بود، زیرا Treyarch اخیراً اعلام کرده است که یک کارت استاندارد از راه خواهد رسید. بعد از فصل 3

فصل 3 Classified Arms پس از به روز رسانی هر دو بازی در دسترس خواهد بود. آپدیت Vanguard در تاریخ 26 آوریل در ساعت 9:00 PT / 12:00 ET و یکی برای Warzone در 27 آوریل به طور همزمان منتشر خواهد شد. در اینجا خلاصه ای از همه چیزهایی است که برای فصل 3 Vanguard و Warzone تایید شده است. Vanguard Season 2 اخیراً یک سلاح جدید برای یک تبر یخی جالب اضافه کرده است که می توان با یک چالش در بازی قفل آن را باز کرد.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.