منو سایت

  • خانه
  • اخبار بازی
  • CoD: Warzone نقدهای متفاوتی برای Godzilla و Kong Event دریافت کرد، زیرا برخی ناامید شدند

CoD: Warzone نقدهای متفاوتی برای Godzilla و Kong Event دریافت کرد، زیرا برخی ناامید شدند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Warzone نقدهای متفاوتی برای Godzilla و Kong Event دریافت کرد، زیرا برخی ناامید شدند

CoD: Warzone نقدهای متفاوتی برای Godzilla و Kong Event دریافت کرد، زیرا برخی ناامید شدند

Call of Duty فصل 3 Operation Monarch در 11 می در Warzone به صورت زنده آغاز شد و گودزیلا و کینگ کونگ را به Caldera آورد. برخی از بازیکنان از رویداد Monsterverse لذت می برند، اما برخی دیگر از استفاده از تایتان های Operation Monarch ناامید شده و احساس گمراهی می کنند.

Operation Monarch یک حالت با زمان محدود است که به بازیکنان اجازه می دهد تا در یک تجربه معمولی از نبرد سلطنتی با چرخش هیولا شرکت کنند. گودزیلا و کینگ کونگ روی نقشه فعال هستند، اما بسیاری از بازیکنان از اینکه این دو تایتان هرگز با هم برخورد نمی‌کنند یا به هم نزدیک نمی‌شوند، ناراحت هستند. به جای اینکه تایتان ها با یکدیگر بجنگند، بازیکنان می توانند برای به دست آوردن تجهیزات اضافی در مسابقه، حمله به گودزیلا و کینگ کنگ را انتخاب کنند. بازیکنان حتی می توانند از تنفس گرمای گودزیلا یا حمله کینگ کونگ با پوند زمین به عنوان یک سریال قاتل استفاده کنند.

یکی از کاربران Redditor که اسکرین شات تریلر Operation Monarch را منتشر کرده است، گفت: «بنابراین این بخش فقط یک فریب کامل کلیک بود.»

افراد مشهور برای پخش جریانی از این رویداد در توییتر، ص NickMercs این رویداد را وحشتناک خواند و همچنین اشاره می کند که این دو تایتان حتی با هم مبارزه نمی کنند. اکتیویژن هرگز نگفته است که گودزیلا و کینگ کونگ با یکدیگر مبارزه خواهند کرد، اما برخی از بازیکنان به وضوح معتقدند که تریلرها نشان می دهد که نبردی رخ خواهد داد.

در حالی که برخی از پخش کننده ها و بازیکنان برجسته این رویداد را مورد انتقاد قرار داده اند، برخی دیگر با Operation Monarch سرگرم شده اند و چند ویدیوی سرگرم کننده گرفته اند. کاربر توییتر CharlieH411 گیم پلی در مورد گرفتن هواپیمای خود را به اشتراک گذاشت حمله هوایی سریع از کینگ کنگ.

یوتیوب JGOD در توییتر گفت: “عملیات Monarch کاری را که آنها در نظر داشتند انجام دادند، که W است.” “گودزیلا و کنگ احساس می کنند در طول مسابقه روی نقشه برای همه بازیکنان حضور دارند. بزرگترین ایرادی که می بینم این است که آنها حتی در صحنه برش پس از یک برد با هم تعامل ندارند. بهتر از یک رویداد قطار 100٪.”

البته JGOD هم رضایت خود را توییت می کند به نظر می رسد بزرگترین مشکل این است که بازاریابی رویداد انتظارات نادرستی ایجاد کرده است. “هر تریلر یک نبرد بود، اما این اتفاق نیفتاد.”

از طرف دیگر، Operation Monarch حداقل به یک لیست پخش محدود محدود شده است و بازیکنان همچنان می توانند مسابقات معمولی Caldera Battle Royale را انتخاب کنند. برای جشنواره جشن سال گذشته، مینی رئیس کرامپوس در همه لیست های پخش اجتناب ناپذیر بود. علاوه بر این، این یک لیست پخش عالی برای بازیکنان است تا سلاح های خود را ارتقا دهند، زیرا تجربه دو سلاح در حال حاضر در لیست پخش Operation Monarch فعال است.

رویداد Operation Monarch قرار است تا 25 می ادامه داشته باشد و در اینجا جزئیات کامل عملیات Monarch و جوایز این رویداد را بررسی می کنیم. به‌روزرسانی میان‌فصل فصل 3 نزدیک است و در اینجا همه چیزهایی که درباره به‌روزرسانی‌های Warzone و Vanguard آینده می‌دانیم، آمده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.