منو سایت

CoD: Vanguard Zombies Shi No Numa Side Guide to Easter Eggs

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Vanguard Zombies Shi No Numa Side Guide to Easter Eggs

Shi No Numa Swamp با آپدیت فصل چهارم Vanguard در Call of Duty Zombies بازگشته است. نسخه بهبودیافته Treyarch توسط Shi No Numa یک جستجوی داستانی کاملاً جدید را ارائه می‌کند و کارت همچنین با تخم‌مرغ‌های جانبی قدیمی و جدید عید پاک بازمی‌گردد. در اینجا ما شما را با تکمیل تخم‌مرغ‌های عید پاک Shi No Numa آشنا می‌کنیم.

موزیکال تلفنی تخم مرغ عید پاک “The One”.

تلفن در سالن ارتباط
تلفن در سالن ارتباط

بازگشت همراه با Wonder Weapon کلاسیک Shi No Numa، تخم مرغ عید پاک برای موسیقی تلفن روی نقشه است. شما می خواهید به کلبه Comm Room در قسمت شمال شرقی نقشه بروید. می توانید با سه بار تعامل با تلفن مشکی روی میز در ساختمان، موسیقی را فعال کنید. این آهنگ بیشتر برای طرفداران بازگشت آشنا خواهد بود، اما این بار این آهنگ یک نسخه ابزاری از “The One” از کارت اصلی Shi No Numa خواهد بود.

آهنگ تخم مرغ عید پاک سامانتا

آهنگ The Ester Egg «Samantha’s Lullaby» که در نسخه ریمستر Shi No Numa در Call of Duty: Black Ops 3 معرفی شد، می تواند در نسخه کارت Vanguard فعال شود. این کار با دنبال کردن همان مراحل استفاده شده در Black Ops 3 انجام می شود، اما برای کسانی که آشنا نیستند، ما شما را از طریق مراحل استفاده می کنیم.

شما می خواهید به کلبه ماهیگیری بروید، جایی که می خواهید از چهار تابه حلبی که در داخل کلبه آویزان شده اند، عکس بگیرید. از ساختمان در خلاف جهت عقربه های ساعت عبور کنید، وارد کلبه شوید و مستقیماً به راست بپیچید تا به راحتی متوجه اولین تشت آویزان شده روی دیوار شوید، سپس به سمت اتاق در امتداد فواره پرک به جلو ادامه دهید و در سمت چپ یک تابه درست در داخل در وجود خواهد داشت. ، پس بچرخید و شلیک کنید.

تابه دوم در کلبه ماهیگیری
تابه دوم در کلبه ماهیگیری

کلبه را ادامه دهید تا یکی را مستقیماً روی دیوار روبروی خود پیدا کنید و اگر در خلاف جهت عقربه‌های ساعت در ساختمان حرکت می‌کنید، یکی دیگر را به سمت چپ بچرخانید و چهارمین و آخرین تشت روی دیوار روبروی شما خواهد بود. درست بالای انبوهی از جعبه ها قرار گرفته است.

هنگامی که هر چهار تابه شلیک شد، به پشت کلبه بروید. انبوهی از یونجه را روی زمین با ماهی و مجسمه کوچکی از سامانتا ماکسیس جوان به عنوان یک مجسمه روی یک جعبه موسیقی خواهید دید. با شکل تعامل کنید و یک بوق خواهید شنید.

نمای نزدیک مجسمه سامانتا در کنار ماهی در انبار کاه
نمای نزدیک مجسمه سامانتا در کنار ماهی در انبار کاه

به پل بین کلبه ماهیگیری و کلبه اصلی برگردید. شکل کوچک دیگری از سامانتا را روی یکی از ستون های دو طرف پل خواهید دید. از این شکل عکس بگیرید و به پست دیگری از راه دور منتقل می شود. این باید حدود چهار بار اتفاق بیفتد. شما می خواهید به تیراندازی به شکل دوربری سامانتا ادامه دهید تا زمانی که دیگر ظاهر نشود.

نمای نزدیک مجسمه سامانتا روی نردبان پل
نمای نزدیک مجسمه سامانتا روی نردبان پل

در نهایت، به مجسمه پشت کلبه ماهیگیری بازگردید. تعامل با او به تخم مرغ عید پاک پایان می دهد و با تقویت مکس امو و موسیقی “لالایی سامانتا” به شما پاداش می دهد.

تخم مرغ عید پاک Inducer Rampage

یکی از محبوب‌ترین ویژگی‌های زامبی‌های Black Ops Cold War، Rampage Inducer بود، که دستگاهی بود که باعث می‌شد دشمنان سرعت و سرعت پرتاب خود را افزایش دهند و دورهای کندتر و اولیه مسابقات را به چیزی شبیه به راندهای دیوانه‌کننده‌تر دیرهنگام تبدیل کنند.

خوشبختانه Rampage Inducer برای کسانی که می خواهند سریعتر وارد عمل شوند بازگشته است، اما برای فعال کردن این ویژگی فقط به یک تخم مرغ عید پاک نیاز دارد. برای این کار باید از پنج فانوس آویزان در خارج از پنجره ها در اتاق پرورش عکس بگیرید و این باید به ترتیب خاصی انجام شود. به نظر می رسد این نیز یک رویداد برنامه ریزی شده است، بنابراین مطمئن شوید که این کار را به سرعت انجام می دهید، زیرا ممکن است نیاز به راه اندازی مجدد کل فرآیند در صورت طولانی شدن آن داشته باشید.

یک فانوس آویزان در پنجره اول مورد نیاز است.  کنار دیوار SVT-40 خرید
یک فانوس آویزان در پنجره اول مورد نیاز است. کنار دیوار SVT-40 خرید

با شروع با پنجره ای در انتهای غربی اتاق، که در کنار آن SVT-40 Wall Buy قرار دارد، می خواهید به نزدیک پنجره نگاه کنید تا فانوس آویزان از بیرون ساختمان را شلیک کنید. اگر به درستی انجام شود، نور نارنجی روشن تر از چراغ قوه می درخشد.

از اینجا می‌خواهید بچرخید و در جهت عقربه‌های ساعت به پنجره بعدی بروید، جایی که می‌توانید چراغ قوه دیگری را درست در خارج از پنجره عکاسی کنید. حرکت را در جهت عقربه های ساعت به سمت مانع در طرف دیگر پله ها ادامه دهید، جایی که سومین فانوس را برای عکاسی پیدا خواهید کرد.

به پنجره بعدی سمت راست ادامه دهید و در اینجا خواهید دید که این پنجره دارای دو فانوس آخر است. به یاد داشته باشید که این باید به ترتیب باشد. ابتدا به فانوس سمت راست و سپس به فانوس آویزان در سمت چپ شلیک کنید.

Rune Inducer Dark Aether
Rune Inducer Dark Aether

این در یک Rune Dark Aether نزدیک آخرین پنجره ظاهر می شود. فقط با Rune تعامل کنید تا Rampage Inducer را فعال کنید و سپس آماده شوید تا توسط زامبی ها عجله کنید.

اگر در رابطه با داستان به راهنمایی نیاز دارید، حتما راهنمای کامل ما در مورد ماموریت اصلی تخم مرغ عید پاک Shi No Numa را بررسی کنید. ما همچنین راهنمای پاداش های Shi No Numa را داریم و در اینجا چند نکته کلی برای زنده ماندن در حلقه های بالا آورده شده است.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.

محصولات مورد بحث در اینجا مستقل از ویراستاران ما انتخاب می شوند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما ارائه شده است، GameSpot می تواند سهمی از درآمد را دریافت کند.