منو سایت

CoD: Black Ops The Cold War نقشه ای از جنگل را در 6 می دریافت می کند

 تاریخ انتشار :
/
  اخبار بازی
CoD: Black Ops The Cold War نقشه ای از جنگل را در 6 می دریافت می کند

CoD: Black Ops The Cold War نقشه ای از جنگل را در 6 می دریافت می کند

همانطور که قبلا توسط Treyarch اعلام شده بود، Call of Duty: Black Ops Cold War نقشه جنگل را دریافت کرد که در اصل از Call of Duty: Black Ops در سال 2010 ساخته شده بود. توسعه دهنده به روز رسانی توییت کشف جنگل در تاریخ 6 می به Black Ops Cold War اضافه خواهد شد.

برای جشن ورود کارت کلاسیک، Jungle با یک لیست پخش 24/7 با حالت های بازی ترکیبی وارد می شود. این نقشه گذشته‌نگر، نقشه تفنگ تهاجمی Treyarch WMD و Vargo 52 را که قبلاً منتشر شده بود، برای قسمت اول محتوای سال دوم Black Ops Cold War دنبال می‌کند.

در حال پخش: تریلر Call of Duty: Warzone – Operation Monarch

در حالی که توییت فقط اشاره می کند که Jungle این هفته می آید، Treyarch در ماه آوریل اعلام کرد که دو سلاح جدید به Black Ops Cold War می آیند. گفته می شود که آنها یک سلاح برای دور و یک سلاح برای غوغا هستند که بازیکنان می توانند برای استفاده در چند نفره، زامبی ها و Warzone قفل آن را باز کنند. به نظر می رسد که محتوای Year 2 of Treyarch درز کرده است، بنابراین ممکن است هر دو سلاح در تاریخ های بعدی وارد شوند.

علاوه بر این، محتوای جدیدی برای زامبی ها برای سال دوم Black Ops Cold War اضافه شده است. حالت Shrink در Zombies’ Outbreak به همراه چندین به روز رسانی و انواع دشمن اضافه شده است. Treyarch حتی یک “Super Easter Egg” اضافه کرد تا بازیکنان بتوانند جوایز بیشتری را برای تکمیل ماموریت های داستان اصلی کشف و باز کنند.

Treyarch همچنان از Black Ops Cold War پشتیبانی می کند، زیرا Call of Duty: Vanguard در فصل سوم خود با ادغام Warzone است. Call of Duty Season 3: Classified Arms شامل سلاح‌های جدید و یک نقشه چند نفره برای Vanguard می‌شود، در حالی که Warzone رویدادی را به نبردهای گودزیلا و کینگ کونگ در Caldera دریافت می‌کند.

GameSpot می تواند از پیشنهادات خرده فروشی کمیسیون دریافت کند.